Акушер - гінеколог

Діагностика та лікування гінекологічних захворювань, супровід вагітності

Гінеколог – це лікар, що займається діагностикою та лікуванням захворювань, повʼязаних із жіночою репродуктивною системою.

Щорічний профілактичний огляд у гінеколога – must have у житті сучасної жінки.  Вперше відвідати гінеколога рекомендовано дівчаткам у віці 14-15 років. Після початку статевого життя планові огляди у гінеколога є обов’язковими.

Огляд лікаря-гінеколога, УЗД органів малого тазу, забір біоматеріалу для дослідження мікрофлори та цитології… ці та багато інших послуг доступні в клініці IQMED під час одного візиту до лікаря.  Найкраще такий огляд запланувати на 7-10 день менструального циклу. Не менш важливими є  профілактичні огляди при плануванні вагітності та через 2-3 місяці після пологів. Послугу “супровід вагітності” від першого УЗД раннього терміну вагітності і до післяпологового огляду ми теж надаємо у клініці IQMED.

Окрім планової профілактики, варто звернути увагу на симптоми, що вимагають невідкладного звернення до гінеколога:

  • болі різної інтенсивності внизу живота;
  • порушення менструального циклу (затримка менструації, зміна регулярності чи поява кровотечі);
  • поява специфічних виділень з піхви (зміна консистенції та запаху);
  • відчуття дискомфорту чи свербіжу в області статевих органів.

Довірте турботу про Ваше жіноче здоров’я фахівцям клініки IQMED.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Лисий Михайло Павлович Акушер-гінеколог

Лисий Михайло Павлович

Акушер-гінеколог, лікар першої категорії, асистент ...

Досвід роботи 20 років
IQMED гінеколог

Колосова Аліна Олександрівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД ...

Досвід роботи 15 років
Паска Ірина Ростиславівна, Лікар УЗД

Паска Ірина Ростиславівна

Лікар УЗД, лікар вищої категорії ...

Досвід роботи 26 років

Жіноча консультація — Послуги та ціни

Ведення вагітності

Консультація лікаря

Комплексні пропозиції

Гінекологія

890грн.

Акушерство. Планування та ведення вагітності

450грн.

980грн.

Плазмоліфтинг

Консиліум

1920грн.

2820грн.

3620грн.

гінеколог

 

Планування та контроль перебігу вагітності – відповідальність кожної майбутньої мами. Лікарі приватного медичного центру IQMED у Львові консультують та здійснюють комплексну діагностику стану вагітної на різних термінах (скринінг на 1 та 2 триместру), а також займаються лікуванням і профілактикою гінекологічних захворювань.

Вас чекають кращі лікарі

У медичному центрі IQMED ви отримаєте кваліфіковану підтримку лікаря акушера-гінеколога, адже сучасна жінка може бути прогресивною бізнес-леді, турботливою дружиною, видатним інженером, лагідною мамою, вона може щодня нести в світ любов, ніжність та випромінювати красу. Скільки всього покладено на тендітні жіночі плечі…

Впоратися можна лише тоді, коли почуваєшся абсолютно здоровою та впевненою в собі. 

Лікар акушер-гінеколог – це спеціаліст, який стоїть на варті здоров’я жінки.

Кожен наш лікар у професії понад 10 років. А завдяки досвіду та професійності вони отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Коли потрібна консультація акушер-гінеколога?

При плануванні чи перебігу вагітності Лікар здійснює:

  • Регулярний профілактичний огляд у період підготовки до вагітності;
  • Контроль вагітності на всіх термінах (складання індивідуального графіку відвідування лікаря);
  • Здійснення УЗД під час вагітності та скринінгів, УЗД молочних залоз;
  • Діагностика репродуктивної системи жінок;
  • Інфекційні або запальні захворювання статевих органів (також і під час вагітності)
Гінєколог

Крім ведення вагітності до лікаря акушер-гінеколога також звертаються з метою лікування та профілактики захворювань жіночої репродуктивної системи,  у період менопаузи, при больових відчуттях під час менструацій або при занадто важкому перебігу менструального періоду (біль, запаморочення, слабкість та ін.).

Завдяки сучасним методам діагностики (УЗД під час вагітності) лікарі своєчасно виявляють ті патології, які ще 10-15 років тому були вкрай небезпечними, а іноді й фатальними для жінок.

У деяких випадках лікар-гінеколог може порадити звернутися до суміжного фахівця, наприклад, до ендокринолога, якщо запідозрить відповідні проблеми, або здати додаткові аналізи крові, на різні гормони та вітаміни.

Комплексний підхід до здоров’я жінки є гарантією гарного самопочуття у будь-якому віці.

Як відбувається консультація, огляд та лікування в IQMED

Для того, щоб відвідати фахівця напрямку «Жіноча консультація» в клініці IQMED, необхідно записатися до лікаря. Це можна зробити за телефонами, вказаними на сайті, або через форму зворотного зв’язку на сайті чи месенджери клініки.

Радимо прийти за 10-15 хвилин до візиту до лікаря, щоб спокійно очікувати на прийом. Після того, як підійде ваш час, лікар запросить вас у кабінет. Огляд пацієнток гінеколог зазвичай виконує на гінекологічному кріслі, тому необхідно буде зняти нижню частину одягу та одягнути бахіли, які вам видасть лікар. Після огляду на кріслі лікар відразу виконує обстеження УЗД, а після його закінчення пацієнтка може встати з крісла та одягнутися.

Не хвилюйтеся, адже лікар знає, яким чином проводити обстеження. Ставте будь-які питання стосовно вашого огляду та чесно відповідайте на питання лікаря – це допоможе сформувати детальну картину вашого стану. Після завершення огляду лікар видає висновок та рекомендує лікування, якщо у цьому є потреба. Якщо ж лікування не потрібне і все гаразд, ви можете одразу узгодити дату наступного візиту. Висновок фахівця видається пацієнтці у роздрукованому вигляді.

Рекомендація. Замовте коротку консультацію онлайн перед візитом у клініку. Це допоможе дізнатися, як у конкретно вашому випадку підготуватися до прийому лікаря.

Комплексне обстеження e лікаря акушер-гінеколога у Львові

Комплексне обстеження – це огляд у акушера-гінеколога із взяттям зразків для цитологічного дослідження. Так спеціаліст може оцінити загальний стан здоров’я вашої репродуктивної системи, і разом з тим впевнитися у відсутності патологічних процесів (змінених клітин епітелію, інфекцій та інших відхилень від норми). Визначення ступеня чистоти піхви (мазок на мікрофлору). У деяких випадках лікар одразу на першому прийомі виконує ультразвукову діагностику.

Подбайте про себе вже зараз, щоб і через багато років бути здоровою!

Звертайтеся! Лікарі клініки IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Питання та відповіді про візит до приватного акушер-гінеколога

З метою профілактики запальних захворювань репродуктивних органів та ракових захворювань, які не завдають неприємних відчуттів на ранніх стадіях. Їх можна виявити лише за умови проведення аналізів чи тестів, а також за результатами огляду у лікаря (фахівець помічає зміни у структурі тканин та рекомендує відповідні дослідження).

Так, звісно. Ви можете звертатися до наших фахівців як у період планування вагітності, так й від моменту, коли дізналися про вагітність і надалі, на будь-якому тижні вагітності.

Лікар виконає огляд, за потреби призначить УЗД, а також консультуватиме вас з будь-яких питань стосовно перебігу вагітності.

Після народження малюка ви можете звертатися на консультацію до акушера-гінеколога, щоб отримати необхідну інформацію щодо вигодовування малюка, змін у вашому тілі та контролю вашого жіночого здоров’я.

За умови, що вас нічого не турбує, немає порушень менструального циклу та будь-яких інших проблем (у тому числі відсутні такі симптоми, як набряклість грудей, набряки кінцівок, біль внизу живота чи у попереку, рясні менструації) буде достатньо 1 візиту на рік. Звісно, потрібно виконувати рекомендації лікаря та за перших ознак дискомфорту записатися на позаплановий огляд.

Разом з гінекологом бажано відвідувати мамолога та ендокринолога. Ці фахівці стоять на сторожі жіночого здоров’я та можуть розпізнати на ранніх стадіях патології, які при недбалому ставленні та ігноруванні дуже небезпечні.

Після досягнення віку 45 років доцільно раз на рік виконувати комплексне обстеження репродуктивної системи, грудей (робити мамографію) та здавати відповідні аналізи.

 

Прочитати відгуки про нас та порадити медичний центр вашим друзям та знайомим можна на головній сторінці у розділі “Відгуки” (одразу після переліку партнерів клініки), а також безпосередньо на Google Maps.

Достатньо прийняти душ та вбрати чисту нижню білизну. Додатково брати щось з собою на огляд до лікаря не потрібно.

Помічаєте тривожні симптоми у себе чи близької людини

Звертайтеся! Лікарі IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0