Акушер-гінеколог у Львові

Завітайте на Жіночу консультацію в IQMED Clinic

Планування та контроль перебігу вагітності – відповідальність кожної майбутньої мами. Лікарі приватного медичного центру IQMED у Львові консультують та здійснюють комплексну діагностику стану вагітної на різних термінах, а також займаються лікуванням і профілактикою гінекологічних захворювань.

Вас чекають кращі лікарі

У медичному центрі IQMED ви отримаєте кваліфіковану підтримку лікаря акушера-гінеколога, адже сучасна жінка може бути прогресивною бізнес-леді, турботливою дружиною, видатним інженером, лагідною мамою, вона може щодня нести в світ любов, ніжність та випромінювати красу. Скільки всього покладено на тендітні жіночі плечі…

Впоратися можна лише тоді, коли почуваєшся абсолютно здоровою та впевненою в собі. 

Лікар акушер-гінеколог – це спеціаліст, який стоїть на варті здоров’я жінки.

Кожен наш лікар у професії понад 10 років. А завдяки досвіду та професійності вони отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Прийом пацієнтів здійснює:

Паска Ірина Ростиславівна

Лікар ультразвукової діагностики

Переваги звернення до приватної жіночої консультації в IQMED

Професійний підхід та уважність лікарів

Найнеобхідніші види обстежень та аналізів для всіх категорій пацієнток

Цільове призначення лише необхідних препаратів та дбайливе ставлення до пацієнток

Ультразвукова діагностика та ведення вагітності, починаючи з ранніх термінів

Допомагаємо досягти та отримати позитивний результат

Коли потрібна консультація акушер-гінеколога 

 • Регулярний профілактичний огляд у період підготовки до вагітності;
 • Контроль вагітності на всіх термінах (складання індивідуального графіку відвідування лікаря);
 • Здійснення УЗД та скринінгів;
 • Діагностика репродуктивної системи жінок;
 • Інфекційні або запальні захворювання статевих органів під час вагітності

До лікаря акушер-гінеколога також звертаються з метою лікування та профілактики захворювань жіночої репродуктивної системи, у період менопаузи, при больових відчуттях під час менструацій або при занадто важкому перебігу менструального періоду (біль, запаморочення, слабкість та ін.).

Завдяки сучасним методам діагностики лікарі своєчасно виявляють ті патології, які ще 10-15 років тому були вкрай небезпечними, а іноді й фатальними для жінок.

У деяких випадках лікар-гінеколог може порадити звернутися до суміжного фахівця, наприклад, до ендокринолога, якщо запідозрить відповідні проблеми.

Комплексний підхід до здоров’я жінки є гарантією гарного самопочуття у будь-якому віці.

iqmed ginecology

Подбайте про себе вже зараз, щоб і через багато років бути здоровою!

Звертайтеся! Лікарі клініки IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Які захворювання лікує акушер-гінеколог

Лікарі приватної медичної клініки IQMED забезпечують лікування таких гінекологічних захворювань:

 • Запальні та інфекційні захворювання органів малого тазу;
 • Міома матки;
 • Молочниця (кандидоз вагінальний);
 • Гінекологічні порушення, обумовлені гормональними процесами;
 • Консультація у випадку підозри на злоякісні пухлини репродуктивних органів. 

До наших спеціалістів звертаються пацієнтки з метою індивідуального підбору гормонального лікування, планування вагітності, профілактичних консультацій та оглядів.

Як відбувається консультація, огляд та лікування в IQMED

Для того, щоб відвідати фахівця напрямку «Жіноча консультація» в клініці IQMED, необхідний попередній запис. Це можна зробити за телефонами, вказаними на сайті, або через форму зворотного зв’язку на сайті чи месенджери клініки.

Радимо прийти за 10-15 хвилин до візиту до лікаря, щоб спокійно очікувати на прийом. Після того, як підійде ваш час, лікар запросить вас у кабінет. Огляд пацієнток гінеколог зазвичай виконує на гінекологічному кріслі, тому необхідно буде зняти нижню частину одягу та одягнути бахіли, які вам видасть лікар. Інколи, за потреби, після огляду на кріслі лікар відразу виконує обстеження УЗД, а після його закінчення пацієнтка може встати з крісла та одягнутися.

Не хвилюйтеся, адже лікар знає, яким чином проводити обстеження. Ставте будь-які питання стосовно вашого огляду та чесно відповідайте на питання лікаря – це допоможе сформувати детальну картину вашого стану. Після завершення огляду лікар видає висновок та рекомендує лікування, якщо у цьому є потреба. Якщо ж лікування не потрібне і все гаразд, ви можете одразу узгодити дату наступного візиту. Висновок фахівця видається пацієнтці у роздрукованому вигляді.

Рекомендація. Замовте коротку консультацію онлайн перед візитом у клініку. Це допоможе дізнатися, як у конкретно вашому випадку підготуватися до прийому лікаря.

Комплексне обстеження в лікаря акушер-гінеколога у Львові

Комплексне обстеження – це огляд у акушера-гінеколога із взяттям зразків для цитологічного дослідження. Так спеціаліст може оцінити загальний стан здоров’я вашої репродуктивної системи, і разом з тим впевнитися у відсутності патологічних процесів (змінених клітин епітелію, інфекцій та інших відхилень від норми). У деяких випадках лікар одразу на першому прийомі виконує ультразвукову діагностику.

Ціни та послуги

Жіноча консультація – Спеціальні послуги та Процедури

Детальніше ознайомитися з цінами на різні типи консультацій та пакетів психіатричної допомоги можна на сайті IQMED у розділі «Консультації та процедури».

Зверніть увагу на програму “Добросусідство”. Всі мещканці довколишніх будинків отримують знижку -10 %.

Запис до Жіночої консультації у Львові

Записатися до акушера-гінеколога клініки IQMED можна:

 • телефоном – (063) 103-6-103, (066) 103-6-103, (068) 103-6-103;
 • через соціальні мережі – Facebook, Instagram;
 • у месенджерах – Viber, Telegram.

Також ви можете записатися на прийом лікаря прямо на сайті:

Питання та відповіді про візит до приватного акушер-гінеколога

Як підготуватися до прийому у Львові?

Достатньо прийняти душ та надіти чисту нижню білизну. Додатково брати щось з собою на огляд до лікаря не потрібно.

Для чого проходити періодичний огляд в акушер-гінеколога у Львові?

З метою профілактики запальних захворювань репродуктивних органів та ракових захворювань, які не завдають неприємних відчуттів на ранніх стадіях. Їх можна виявити лише за умови проведення аналізів чи тестів, а також за результатами огляду у лікаря (фахівець помічає зміни у структурі тканин та рекомендує відповідні дослідження).

Чи потрібен гінекологічний набір?

Ні, у медичному центрі IQMED є все необхідне для пацієнтів.

Де можна побачити відгуки про ваших лікарів?

Прочитати відгуки про нас та порадити медичний центр вашим друзям та знайомим можна на головній сторінці у розділі «Відгуки» (одразу після переліку партнерів клініки), а також безпосередньо на Google maps.

Як часто треба відвідувати акушер-гінеколога?

За умови, що вас нічого не турбує, немає порушень менструального циклу та будь-яких інших проблем (у тому числі відсутні такі симптоми, як набряклість грудей, набряки кінцівок, біль внизу живота чи у попереку, рясні менструації) буде достатньо 1 візиту на рік. Звісно, потрібно виконувати рекомендації лікаря та за перших ознак дискомфорту записатися на позаплановий огляд.
Разом з гінекологом бажано відвідувати мамолога та ендокринолога. Ці фахівці стоять на сторожі жіночого здоров’я та можуть розпізнати на ранніх стадіях патології, які при недбалому ставленні та ігноруванні дуже небезпечні.
Після досягнення віку 45 років доцільно раз на рік виконувати комплексне обстеження репродуктивної системи, грудей (робити мамографію) та здавати відповідні аналізи.

Чи займаються веденням вагітності лікарі приватної жіночої консультації IQMED?

Так, звісно. Ви можете звертатися до наших фахівців як у період планування вагітності, так й від моменту, коли дізналися про вагітність і надалі, на будь-якому тижні вагітності.
Лікар виконає огляд, за потреби призначить УЗД, а також консультуватиме вас з будь-яких питань стосовно перебігу вагітності.
Після народження малюка ви можете звертатися на консультацію до акушера-гінеколога, щоб отримати необхідну інформацію щодо вигодовування малюка, змін у вашому тілі та контролю вашого жіночого здоров’я.

Скільки коштує консультація акушер-гінеколога в клініці IQMED

Жіноча консультація

Первинна консультація лікаря акушер-гінеколога
Ця послуга включає консультаційний прийом лікаря тривалістю до 60 хв. з видачею заключення, плану лікування (якщо необхідно), рецепту.
980 грн.
на консультацію
Повторна консультація лікаря акушер-гінеколога
Ця послуга включає консультаційний прийом лікаря тривалістю до 30 хв. з видачею заключення, плану лікування (якщо необхідно), рецепту.
630 грн.
на консультацію
Уточнююча консультація лікаря акушер-гінеколога
Це коротка консультація лікаря (за необхідності телефоном чи online); тривалістю до 15 хв.
290 грн.
на консультацію

Де приймає акушер-гінеколог у Львові

Кабінет акушер-гінеколога у Львові можна знайти за адресою:

м. Львів, вул. Липова Алея, 15

Бережіть себе та рідних!