Психотерапевтам

Ми формуємо мережу психотерапевтів для роботи з клієнтами клініки IQMED. Зв’яжіться з нами, якщо бажаєте бути Партнером. Вам буде надіслана анкета Партнера, яку необхідно подати до розгляду нам.

Місія цього Партнерства – забезпечити клієнтів клініки IQMED достатньою кількістю сертифікованих психотерапевтів для надання індивідуальної та групової психотерапевтичної підтримки в більшості психотерапевтичних методів та напрямів. Сформувати продуктивні стосунки в трикутнику Психотерапевт-Клієнт-Психіатр в інтересах допомоги Клієнту.

Також незабаром розпочинаємо проект постійнодіючої психіатричної супервізії для практикуючих психотерапевтів. Формат – напіввідкрита група. Зміст – розбір психіатричного статусу вашого клієнта з визначенням подальшої тактики з точки зору психіатрії. Відповіді на запитання щодо ваших клієнтів, що стосуються психіатрії та медицини в цілому. Допомога з визначенням необхідності медичного втручання чи обстеження.
Кількість учасників – до 14 чоловік.

Іншим медичним закладам

Ми постійно відкриті до партнерства з медичними закладами, котрі поділяють наші цінності і стандарти якості.

Клініка IQMED формує мережу партнерських медичних закладів для скерування наших Клієнтів для отримання тих послуг, які не представлені в нашій клініці.
Ми розглядаємо пропозиції про співпрацю із закладами стаціонарної допомоги, амбулаторної допомоги та діагностичними центрами заради мети – надання комплексної та зручної послуги для наших Клієнтів.

Надсилайте ваші пропозиції про співпрацю через контактну форму.

Страховим компаніям

Клініка IQMED розширює мережу партнерства з страховими компаніями (СК), що надають послуги добровільного медичного страхування (ДМС).

Якщо Ви представник СК, що надає послуги ДМС і бажаєте долучити клініку IQMED до медичного обслуговування застрахованих осіб у місті Львів – просимо надсилати запит через форму зв’язку, яка розміщена нижче.

Громадським організаціям

Якщо у вас є пропозиція по партнерству з клінікою IQMED – зв’яжіться з нами.

  Помічаєте тривожні симптоми у себе чи близької людини

  Звертайтеся! Лікарі IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

  Обрані послуги0
  Ви не обрали жодної послуги
  Продовжити вибір
  0