УЗД раннього терміну вагітності

тривалість – 30 хв

700грн.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Паска Ірина Ростиславівна, Лікар УЗД

Паска Ірина Ростиславівна

Лікар УЗД, лікар вищої категорії ...

Досвід роботи 26 років
Лікар УЗД Татарінова Оксана Михайлівна

Татарінова Оксана Михайлівна

Лікар УЗД, лікар вищої категорії ...

Досвід роботи 32 роки

Ми знаємо, що ви дуже хочете якнайскоріше зустрітися зі своїм малюком. Зробити перше УЗД для підтвердження вагітності можна вже з 6-го тижня вагітності (4 тижні після затримки). Раніше проводити дослідження не має сенсу, адже від моменту запліднення до переміщення зародка в порожнину матки має пройти певний час. Тест на вагітність стає позитивним раніше, ніж зародок обере собі зручне місце в стінці матки і закріпиться там, щоб далі рости і розвиватися.

Коли потрібна процедура?

При наявності затримки місячних та 2-х позитивних тестів на вагітність, проведених з інтервалом в 1 день. Уважно відрахуйте 4 тижні від першого дня затримки та записуйтеся на консультацію до акушер-гінеколога. Адже тільки лікар остаточно підтвердить діагноз з допомогою УЗД, а також детально пояснить вам подальші кроки.

Як це відбувається?

УЗД ранніх термінів вагітності проводиться трансвагінально. Жінка знаходиться на гінекологічному кріслі. На спеціальний датчик надягають презерватив та вводять його в піхву, що дозволяє оглянути порожнину матки. Процедура абсолютно безболісна, а також безпечна для жінки та плода. Лікар підтверджує факт вагітності, виявивши в порожнині матки місце прикріплення плодового міхура та наявності живого ембріона (за бажанням ви теж побачите серцебиття)

Узд вагітності

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0