Комплекс “Лікування порушень менструального циклу”

Консультація лікаря-гінеколога, консультація лікаря-ендокринолога, УЗД органів малого тазу, спільна розширена консультація гінеколога та ендокринолога.

3650грн.

Прийом пацієнтів здійснюють:

IQMED гінеколог

Колосова Аліна Олександрівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД ...

Досвід роботи 15 років
Капшитар Наталія Ігорівна Кардіолог, Ендокринолог

Капшитар-Столяр Наталія Ігорівна

Кардіолог, Ендокринолог, лікар функціональної діагностики ...

Досвід роботи 9 років
Верещинська Андріана Петрівна Ендокринолог

Верещинська Андріана Петрівна

Ендокринолог, асистент кафедри ендокринології ЛНМУ ...

Досвід роботи 5 років

Комплекс “Лікування порушень менструального циклу” включає:

Є захворювання, для лікування яких необхідно залучити фахівців кількох напрямків.  Серед них – захворювання, що спричиняють порушення менструального циклу та овуляції, такі як:

  • синдром полікістозних яєчників (СПКЯ);
  • функціональна гіпоталамічна аменорея (ФГА);
  • гіперпролактинемія (ГП);
  • передчасна недостатність яєчників (ПНЯ).

Ці захворювання у співпраці лікують гінеколог та ендокринолог, оскільки це захворювання як репродуктивної, так і ендокринної системи.

Що робити, якщо помітили порушення менструального циклу?

Якщо у жінки є підозра на порушення менструального циклу, в першу чергу,  необхідно звернутись на консультацію до гінеколога. Під час первинної консультації лікар проводить огляд пацієнтки, а також УЗД органів малого тазу. При наявності показів, після консультації жінка може бути скерована на здачу аналізів, що підтвердять чи спростують підозри лікаря.

Далі пацієнтка скеровується до ендокринолога, для того, щоб обстежити стан здоров’я щитоподібної залози, рівень чоловічих статевих гормонів, пролактину, визначити індекс маси тіла та наявність порушень обміну глюкози та ліпідів.

Після збору анамнезу та отримання результатів лабораторних досліджень проводиться консиліум лікарів (спільна консультація ендокринолога та гінеколога).

Чому для призначення плану лікування необхідно залучати одразу двох спеціалістів: гінеколога та ендокринолога?

Кожен випадок захворювань, що викликають порушення менструального циклу є унікальним та має свої причини виникнення. Зазвичай, ці захворювання є одночасно спричинені порушеннями роботи ендокринної та репродуктивної систем, а отже потребують залучення вузькопрофільних фахівців обох напрямків. Щоб лікування було максимально ефективним, ми залучаємо до розробки індивідуального плану лікування жінки одразу двох фахівців – гінеколога та ендокринолога.  Спільне ведення пацієнток кількома вузькопрофільними лікарями, дає можливість максимально точно встановити діагноз та досягнути комплексного підходу ефективного результату  у веденні пацієнтів, що мають захворювання на стику спеціалізацій.

Нагадаємо, що однією з особливостей роботи клініки  IQMED є надання пацієнтам послуги консиліуму, саме спільне обговорення стану пацієнта та призначення лікування, на практиці показує хороші результати та економить час пацієнта, який не змушений “бігати” між різними лікарями, а чітко розуміє, що усі фахівці узгодили між собою всі аспекти лікувального процесу та його здоров’я у надійних руках.

 

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0