Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика

Великою перевагою для наших клієнтів, які цінують свій час, є можливість виконати усі лабораторні аналізи просто в клініці IQmed. Забір аналізів та всі медсестринські послуги виконуються медпрацівником не тільки з дотриманням всіх норм стерильності, але і в комфортних умовах процедурного кабінету.

Результати аналізів ми надішлемо вам на телефон чи електронну пошту. За потреби наш спеціаліст дасть пояснення по всіх показниках при особистому прийомі, також можлива online-консультація. Вам не треба їхати другий раз в клініку!

При зверненні для здачі лабораторних аналізів необхідна правильна підготовка.

Загальні правила підготовки (до більшості стандартних аналізів крові та сечі):

  • здавати кров вранці натщесерце, уникаючи перед цим надмірного споживання їжі;
  • при вживанні лікувальних засобів проконсультуватися з лікарем про доцільність проведення дослідження в цей період;

Виключити:

  • вживання алкоголю напередодні дослідження;
  • паління мінімум за 2 години до дослідження;
  • забір біоматеріалу після проведення інструментальних досліджень (УЗД, рентгенографія і т.д.), фізіотерапевтичних процедур, фізичного та емоціонального перевантаження.

При проведенні деяких досліджень треба дотримуватися спеціальних правил з підготовки до досліджень, уточніть це у вашого лікаря.

Перелік лабораторних досліджень дивіться тут.

Дослідження на рівні гормонів та аналізи вузької спеціалізації (наприклад – COVID-19 тести) потребують спеціальної підготовки. Їх не можна здати просто прибувши в клініку. Звертайтеся за роз’ясненням до адміністратора!

Наші лікарі

Детальніше про послуги

Спеціальні послуги