Лабораторія в клініці

Графік роботи пункту забору аналізів:
будні 08:30 – 15:00
субота 09:00 – 13:00

5 причин здати аналізи саме в Клініці IQMED:

1. Приймаємо аналізи одразу у клініці. Ви можете запланувати здачу більшості аналізів одразу перед або після прийому у лікаря.

2. Передаємо аналізи на виконання у лабораторію-партнера. З переліком аналізів, що приймаємо в клініці доступний за посиланням.

3. Ми працюємо з різними медичними лабораторіями. Ви зможете обрати кращий для вас варіант по ціні або по швидкості виконання.

Здати аналізи в клініці IQMED

4. Якщо аналізи призначив лікар Клініки IQMED, то він також отримує результати. Вам не потрібно про це думати.

5. Ми надішлемо Вам результати аналізів на телефон або e-mail.

6. Ви можете здати аналізи в IQMED як в звичайному пункті забору, навіть не обслуговуючись у клініці.

Є переконання, що здавати аналізи можна виключно зранку та натще, однак це не так.
Прийти на голодний шлунок дійсно важливо у більшості випадків, проте не обов’язково щоб це було вранці. Більшість аналізів можна робити впродовж усього дня, у зручний для вас час.

Записатися на прийом online на сайті:

7 правил при підготовці до здачі аналізів:

 1. Перед здачею аналізів варто утримуватись від вживання їжі протягом 6 годин. Тобто, якщо плануєте здати аналізи о 14:00,  поснідайте не пізніше 08:00. 
 2. Воду можна вживати необмежено. 
 3. У день здачі, чай та каву варто вживати без цукру і не пізніше, ніж за 3 години до здачі аналізів. Тобто, якщо аналізи плануємо здавати о 14:00, вживати ці напої можна не пізніше 11:00.
 4. При вживанні лікувальних засобів варто проконсультуватися з лікарем про доцільність проведення дослідження в цей період.
 5. Всі “біохімічні аналізи”, що виконуються з плазми (рідкої частини крові), для прикладу, печінкові проби, рівень мікроелементів (калій, натрій, магній), рівні вітамінів, показники ліпідного обміну, є релевантними тоді, коли кров не є “жирною”, мутною. Тому важливо за 6 годин до здачі відмовитись від жирної їжі. Якщо Вам дуже важко залишатись голодними, можна за 4 години до здачі аналізів з’їсти невелику кількість нежирної вуглеводної їжі (рис, гречка, макарони без соусів та жирів) або перекусити галетним печивом. Однак, слід пам’ятати, що показник глюкози (“цукру”) після перекусу може не відповідати дійсності. 
 6. Щоб здати кров на глюкозу, не їжте більше 6 годин. Однак, якщо Вам необхідно здати глікований гемоглобін, достатньо утримуватися від жирної їжі і можна “перекусити” печивом за 4 години до здачі.
 7. Варто повністю виключити:
  – вживання алкоголю напередодні дослідження;
  – паління мінімум за 2 години до дослідження;
  – забір біоматеріалу після проведення інструментальних досліджень організму (УЗД, рентгенографія і т. д.), фізіотерапевтичних процедур, фізичного та емоційного перевантаження.

Окремі правила можуть бути для аналізів сечі, калу, деяких спеціальних обстежень, таких як проба на чутливість до антибіотиків.
Сумніваєтеся – телефонуйте, або напишіть нам, а ми допоможемо.

Про лабораторію IQMED

Перелік лабораторних аналізів в клініці IQMED

Перейти

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0