Сестринська справа

Денний стаціонар в IQMED: внутрішньом’язове, внутрішньовенне та краплинне введення ліків

Лікар призначив курс лікування, а у стаціонар лягати немає змоги чи потреби? В IQMED досвідчені медсестри досконало володіють технікою введення лікарських зособів, включаючи внутрішньом’язове, внутрішньовенне, підшкірне, внутрішньошкірне та краплинне введення ліків.

Маніпуляційний кабінет в клініці є оснащений усім необхідним для максимального комфорту пацієнта, що створює атмосферу доброзичливості та надійності. Процедури проводяться із дотриманням усіх правил асептики та антисептики, адже головним завданням клініки є збереження та відновлення здоров’я пацієнта.

Послуга введення ліків є запроваджена з метою економії часу пацієнта та уникнення ризиків неправильного їх введення. Введення ліків в межах клініки, забезпечить Вам медичний супровід у випадку появи небажаних наслідків після введення та надання невідкладної медичної допомоги.

Долікарський огляд пацієнта

Під час долікарського огляду проводиться: вимірювання артеріального тиску (АТ), пульсу, зросту та маси тіла (при першому візиті, або якщо показники змінюються), розраховується індекс маси тіла (ІМТ).

За це ви додатково не сплачуєте, це – наш стандарт.

При повторному візиті (більше ніж 1 місяць від останнього візиту) – долікарський огляд проводиться також, проте ваш лікар може вказати медсестрі в карті інший набір контрольних показників (як більший, так і менший). При повторному візиті в межах 1-2 тижнів для корекції зроблених раніше призначень – проводиться за рішенням Вашого лікаря.

Для чого це?

Зміни основних фізіологічних показників, таких, як пульс, артеріальний тиск, вага (маса тіла) сигналізують про зміни в організмі. Маючи “карту” цих показників (стандартний набір показників через певні проміжки часу) можна отримати додаткову медичну інформацію. В момент виміру – це може дати сигнал лікарю чи медсестрі, що необхідно звернути увагу на зміну одного з цих показників. Наприклад – коливання тиску чи ЧСС (або пульсу) може вказувати, що пацієнт є напруженим, в стресі, і йому треба дати час адаптуватися перед обстеженням. Або різка зміна маси тіла за декілька тижнів (яка ще не стала помітна самому пацієнту) може сигналізувати про необхідність змін у лікуванні.

Помічаєте тривожні симптоми у себе чи близької людини

Звертайтеся! Лікарі IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0