Сестринська справа

Медсестринство

Долікарський огляд

Ця послуга виконується нашою медсестрою або асистентом лікаря, якщо ви записані на велику або малу консультацію і займає близько 15 хв.

Під час долікарського огляду проводиться: вимірювання артеріального тиску (АТ), пульсу, зросту та маси тіла (при першому візиті, або якщо показники змінюються), розраховується індекс маси тіла (ІМТ).

За це ви додатково не сплачуєте, це – наш стандарт.

При повторному візиті (більше ніж 1 місяць від останнього візиту) – долікарський огляд проводиться також, проте ваш лікар може вказати медсестрі в карті інший набір контрольних показників (як більший, так і менший). При повторному візиті в межах 1-2 тижнів для корекції зроблених раніше призначень – проводиться за рішенням Вашого лікаря.

Для чого це?

Зміни основних фізіологічних показників, таких, як пульс, артеріальний тиск, вага (маса тіла) сигналізують про зміни в організмі. Маючи “карту” цих показників (стандартний набір показників через певні проміжки часу) можна отримати додаткову медичну інформацію. В момент виміру – це може дати сигнал лікарю чи медсестрі, що необхідно звернути увагу на зміну одного з цих показників. Наприклад – коливання тиску чи ЧСС (або пульсу) може вказувати, що пацієнт є напруженим, в стресі, і йому треба дати час адаптуватися перед обстеженням. Або різка зміна маси тіла за декілька тижнів (яка ще не стала помітна самому пацієнту) може сигналізувати про необхідність змін у лікуванні.

Медсестринські процедури та виконання лікарських призначень

Якісна медична послуга передбачає : професіоналізм, чуйність і відповідальність лікаря та медичної сестри. Очевидно, що правильне введення лікарських засобів є передумовою ефективного лікування і це є одним із головних обов’язків медичної сестри.

Медичні сестри клініки «IQMED» досконало володіють технікою введення лікарських зособів, включаючи внутрішньом’язове, внутрішньовенне, підшкірне, внутрішньошкірне та краплинне введення ліків. Маніпуляційний кабінет в клініці є оснащений усім необхідним для максимального комфорту пацієнта, що створює атмосферу доброзичливості та надійності. Процедури проводяться із дотриманням усіх правил асептики та антисептики, адже головним завданням клініки є збереження та відновлення здоров’я пацієнта. Послуга введення ліків є запроваджена з метою економії часу пацієнта та уникнення ризиків неправильного їх введення. Введення ліків в межах клініки, забезпечить Вам медичний супровід у випадку появи небажаних наслідків після введення та надання невідкладної медичної допомоги.

Наші лікарі

Детальніше про послуги

Медсестри клініки Iqmed у Львові забезпечують:
– виконання лікарських призначень
– інєкції, інфузії (довенні вливання)
– виконання програми лікування хронічного розладу в амбулаторному режимі
– долікарський огляд
– функціональні, інструментальні обстеження: ЕКГ, спірометрія
– лабораторні аналізи (Район вул. Зелена, Львів) – більше 3000 показників
– COVID-19 (коронавірусна інфеція) аналізи метолом ПЛР (PCR COVID-19 Test), тести на IgA, IgG, IgM (як кількісний так і якісний тест на імуноглобуліни до ковіду)
– Експрес-тест на Ковід в закладі

Спеціальні послуги