Ультразвукова діагностика

I 27

УЗД (ультразвукова діагностика) — це сучасний метод клінічної візуалізації, можливість побачити внутрішні органи людини. Цей метод базується на реєстрації зображення, яке формується при відбитті ультразвукової хвилі від структур всередині тіла.

УЗД, як метод візуалізації, широко використовується в повсякденній медичній практиці та має ряд переваг:

  •  доступність та простота виконання обстеження;
  •  висока інформативність;
  •  можливість оцінки динамічних характеристик кровотоку, що важливо при обстеженні серця та судин (ЕхоКГ, доплерівське обстеження судин);
  •  нешкідливість для пацієнта (не рентгенівське випромінювання!).

Ультразвукове обстеження може проводитись з діагностичною метою, коли є певні скарги, а також з профілактичною, коли пацієнта нічого не турбує, але він хоче дізнатись про стан своїх органів. Також в сучасній практиці часто проводять процедури під контролем УЗД в реальному часі, що дає лікарю можливість провести процедуру з високою точністю.

В клініці IQmed — обладнання експертного класу. Апарат лінійки Toshiba Aplio має широкі можливості та допомагає лікарю краще бачити проблемні ділянки, отже точність заключення є вищою.
Ми проводимо ультразвукову діагностику дітям віком від 5 років!

Детальний перелік обстежень тут.

Для вибору часу запису використайте календар. Якщо у Вас є симптоми вірусної інфекції (підвищення температури тіла, втрата смаку та/або нюху, втома, в’ялість, головний біль) і Ви хочете записатися на УЗД легень — перейдіть за посиланням.

Наші лікарі

Мілян Роксолана Валеріївна

Лікар функціональної діагностики (ЕхоКГ/УЗД серця), кардіолог

Детальніше про послуги

Спеціальні послуги