Сімейний лікар, терапевт, педіатр

Підтримка здоров’я всієї родини

Декларація з сімейним лікарем в клініці IQMED

Послуги сімейного лікаря у Львові: лікування та профілактика хвороб у дорослих та дітей. Дбати про здоров’я потрібно заздалегідь, і ще простіше це зробити, коли поруч з вами ведуть прийом лікарі IQMED з багаторічним досвідом.

Безкоштовні медичні послуги від сімейних лікарів, що гарантуються НСЗУ

 • Діагностика та лікування найбільш поширених інфекційних та неінфекційних захворювань, травм, отруєнь, патологічних та фізіологічних станів.
 • Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнта, в тому числі з хронічними захворюваннями.
 • Вакцинація дорослого та дитячого населення згідно з календарем профілактичних щеплень, екстреної імунопрофілактики (крім сказу).
 • Проведення інструментальної діагностики, зокрема електрокардіографії, отоскопії, вимірювання гостроти зору.
 • Лабораторна діагностика, зокрема: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою (еритроцити, гемоглобін, гематокрит, тромбоцити, лейкоцити, базофіли, еозинофіли, сегментоядерні нейтрофіли, паличкоядерні нейтрофіли, лімфоцити, моноцити); загальний аналіз сечі (колір, прозорість, реакція (pH), відносна щільність, білок, глюкоза, еритроцити, лейкоцити, епітеліальні клітини, циліндри, солі, бактерії, ацетон (кетонові тіла)); глюкоза в цільній крові; швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити В і С; проведення тесту на антиген SARS-CoV-2.
 • Виписка рецептів для отримання лікарських засобів, які передбачені програмою реімбурсації.
 • Видача електронних скерувань для проведення необхідних клініко-лабораторних та інструментальних досліджень, консультацій лікаря та інших послуг на рівні спеціалізованої медичної допомоги відповідно до галузевих стандартів.
 • Видача довідок, медичних висновків про тимчасову непрацездатність, направлень для проходження медико-соціальної експертизи, а також інших документів установленого зразка.
  Здійснення медичного спостереження за здоровою дитиною та надання рекомендацій батькам/опікунам щодо необхідності грудного вигодовування, правильного харчування та догляду за здоровою дитиною відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
 • Підвищення обізнаності, заохочення та супровід населення щодо збереження психічного здоров’я та добробуту.
 • Надання окремих послуг паліативної допомоги дорослим та дітям, консультування та навчання осіб, які здійснюють догляд за пацієнтом/пацієнткою; координацію та співпрацю з іншими установами для забезпечення медичних, психологічних, соціальних та інших потреб пацієнта/пацієнтки.

Яка різниця між сімейним лікарем, терапевтом та педіатром

Сімейний лікар – це фахівець, який веде прийом і дорослих, і дітей, знається на багатьох хворобах більш глибоко, має більш широке уявлення про хвороби всіх систем організму. Лікує ці хвороби і призначає консультації інших профільних фахівців лише у складних випадках, які дійсно потребують більш глибокої діагностики та тривалішого лікування.

Терапевтлікар загальної практики, який діагностує та лікує захворювання дихальних шляхів, ГРЗ та ГРВІ, видає направлення до фахових лікарів, а також призначає аналізи. Терапевт приймає тільки дорослих пацієнтів.

Педіатр – це лікар загальної практики для дітей. Він виконує ті самі функції, що і терапевт, але для маленьких пацієнтів. Знається на таких саме хворобах з урахуванням віку пацієнтів та особливостей перебігу захворювань у дітей. Не приймає дорослих.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Іванюра Василь Михайлович Сімейний лікар, педіатр

Іванюра Василь Михайлович

Сімейний лікар, педіатр, лікар першої ...

Досвід роботи 11 років
Сисак Оксана Анатоліївна, Терапевт

Сисак Оксана Анатоліївна

Терапевт

Досвід роботи 4 роки
Лікар УЗД Винницька Олена

Винницька Олена Андріївна

Лікар УЗД, педіатр, кандидат медичних ...

Досвід роботи 13 років

Сімейна медицина — Послуги та ціни

Консультація лікаря

Послуги

Консиліум

1920грн.

2820грн.

3620грн.

Хто такий сімейний лікар

Лікарі сімейної медицини IQMED діагностують і лікують всіх органів та систем організму, а саме: хвороби дихальних шляхів, системи травлення, судин та серця (якщо мова не йде про патології, які потребують термінового оперативного втручання), контролюють показники тиску, загальні функції організму. Сімейний лікар призначає повний перелік аналізів перед госпіталізацією пацієнта, у тому числі може рекомендувати санаторне лікування або фізіопроцедури.

Сімейний лікар

Чим займається сімейний лікар

Лікар сімейної медицини спеціалізується на прийомі дорослих та дітей з симптомами вірусних, респіраторних хвороб, а також порушеннями роботи гормональної, травної,  системи, серця, нирок та з іншими захворюваннями. Цей фахівець має спеціалізацію, що дозволяє здійснювати повноцінну діагностику, більш розширену, ніж у терапевта. За потреби сімейний лікар може надати первинну допомогу при травмах, ранах, ушкодженнях шкірних покривів. Сімейний лікар може консультувати всю родину, у тому числі старші покоління. Зазвичай такий лікар добре знає історію хвороб всіх членів родини, їх індивідуальні особливості та найбільш уразливі системи організму.

Подбайте про себе вже зараз, щоб і через багато років бути здоровими!

Звертайтеся! Лікарі клініки IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Як приймає сімейний лікар

Порядок прийому пацієнта:

 • запис до лікаря;
 • прибуття у клініку за 15 хвилин до часу прийому;
 • підписання згоди на діагностику, обстеження та лікування;
 • долікарський огляд (виконує медсестра);
 • огляд лікарем.

Приватний сімейний лікар у Львові

Переваги прийому сімейного лікаря у клініці IQMED:

 • висока кваліфікація та досвід наших фахівців;
 • розуміння проблем кожного пацієнта;
 • підбір максимально дієвого лікування;
 • контроль процесу одужання, коригування лікування у разі потреби.

Сімейна медицина

Коли потрібна консультація сімейного лікаря

До сімейного лікаря можна звертатися з будь яких питань медичного характеру. Причини звернень та найбільш часті симптоми:

 • захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються нежитем, кашлем, поганим самопочуттям на фоні підвищеної температури;
 • коливання тиску;
 • головний біль, слабкість, втома протягом дня;
 • задишка, запаморочення;
 • вірусні та бактеріальні інфекції;
 • симптоми ендокринних порушень;
 • проблеми з судинами та серцем;
 • для надання первинної допомоги при малих травмах, незначних ушкодженнях.

У випадку, якщо пацієнту потрібна допомога профільного фахівця, сімейний лікар скеровує до лікаря, який більш глибоко займається лікуванням конкретних захворювань (кардіолога, ендокринолога, гінеколога тощо).

Часті питання та відповіді про роботу лікарів загальної практики

До якого лікаря звернутися? 

Чи сімейний лікар допоможе?

Первинне визначення захворювання в значній частині світу – відповідальність сімейного лікаря. Більшість застудних захворювань, “вірусок”, “ангін” та інших сезонних застудних захворювань сімейний лікар вміє і має лікувати. При потребі у нас є ЛОР лікар, аналізи “на борту”, нікуди ходити не треба. Для проблем “з животом” – є апарат УЗД і хороші спеціалісти які “розуміють” що бачать на екрані.

Є випадки коли потрібно скерування до вузького спеціаліста – сімейний лікар лікує переважно неускладнені випадки ( якщо вчасно звернулися, якщо недавно хворієте), в інших випадках – ми скеровуємо до відповідних лікарів.

Є можливість підписати декларацію і отримувати безкоштовно все те що гарантовано державою (так званий “пакет НСЗУ”)

В нас лікують:

Крім “застуд” і болю горла

Захворювання травної системи  вірусної природи – – прищики в роті, язви в роті, виразки в роті, прищик в носі ( (аденовірусні, ентеровірусні, риновірусні, вірусні стоматити, парвовірус, синдром рука-нога-рот ( Коксакі), та інші)

Захворювання сечовидільної системи – коли є при сечовипусканні, біль, різь чи неприємні відчуття при сечовипусканні, нетримання сечі, “запалення сечового міхура”,  запалення нирок ( неускладнене)

Захворювання дихальної системи:  гострі фарингіти, тонзиліти (ангіни), пневмонії: – бронхопневмонія,  сегментарна пневмонія, – прикоренева пневмонія, хронічне обструктивне запалення легень (ХОЗЛ) при яких найчастіше зустрічаються: Задишка, кашель, (сухий кашель, “гавкаючий”, надсадний кашель),  , біль трахеї,  “запалення легень”, також: гострий та хронічний, обструктивний бронхіт, бронхіт з “астматичним компонентом”, “запалення легень”, “прикореневе запалення легень” – неускладнені. 

Проте в нас є ЛОР лікар та гастроентеролог, терапевт та педіатр. Якщо треба – допоможуть. Медсестри зроблять “уколи” і “покапають” (ми це не надто любимо, але використовуємо по потребі. Чому – розкажемо при зустрічі (спойлер – переважно це ні до чого!)

Звертайтеся !

Це напрямок медицини, у якому працюють лікарі, що обслуговують одразу всю сім’ю: і дорослих, і дітей, і людей старшого покоління. Сімейний лікар в клініці АЙКЮМЕД – це особистий менеджер здоров’я для Вас та Вашої сім’ї. До сімейного лікаря можна звертатися у будь-який час протягом року, як для проходження профілактичних оглядів, так і при конкретних захворюваннях, а також для призначення аналізів.

Найкращий спосіб відшукати дійсно кращого сімейного лікаря – це ознайомитися з відгуками на сторінці клініки. В IQMED ми маємо безліч відгуків про наших фахівців, як на сайті, так і на сторінці клініки на Google мапі. Другий спосіб пошуку – це поради знайомих та членів вашої родини або друзів, яким особисто допоміг лікар. При першому візиті ви зможете скласти власну думку стосовно різних лікарів, і обрати саме того фахівця, якому довіряєте.

Так, пацієнт може підписати декларацію з будь-яким лікарем у Львові: терапевтом чи сімейним. Це можна зробити як онлайн, так і безпосередньо під час візиту до лікаря, або за телефоном.

Прочитати відгуки про нас та порадити медичний центр вашим друзям та знайомим можна на головній сторінці у розділі «Відгуки» (одразу після переліку партнерів клініки), а також безпосередньо на Google maps.

Помічаєте тривожні симптоми у себе чи близької людини

Звертайтеся! Лікарі IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0