Первинна консультація ендокринолога

тривалість – 40 хв

700грн.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Капшитар Наталія Ігорівна Кардіолог, Ендокринолог

Капшитар-Столяр Наталія Ігорівна

Кардіолог, Ендокринолог, лікар функціональної діагностики ...

Досвід роботи 9 років
Верещинська Андріана Петрівна Ендокринолог

Верещинська Андріана Петрівна

Ендокринолог, асистент кафедри ендокринології ЛНМУ ...

Досвід роботи 5 років

Ендокринолог – лікар, що займається вивченням гормонального балансу та обміну речовин. Оскільки гормони впливають на всі системи організму, часто ендокринні порушення не мають специфічних симптомів, однак рекомендовано звернутись до лікаря ендокринолога, якщо спостерігаються наступні симптоми.

Скарги, що можуть свідчити про необхідність консультації ендокринолога:

  • різка зміна ваги (як збільшення так і зменшення),
  • випадіння волосся,
  • сухість або надмірна вологість шкіри,
  • пришвидшене або уповільнене серцебиття в спокої,
  • виражена втома та сонливість,
  • надмірна емоційність,
  • сильна спрага,
  • часте сечовипускання великими порціями,
  • порушення менструального циклу,
  • еректильна дисфункція.

Під час консультації та дообстеження лікар ендокринолог підтверджує або спростувує ендокринну патологію та, за необхідності, розробляє план подальшого лікування та спостереження.

Ця консультація – важливий крок у виявленні та лікуванні різних захворювань ендокринної системи, таких як діабет,  захворювання щитоподібної залози або гормональні розлади.

У клініці IQMED розроблені комплексні послуги з діагностики та лікування ендокринних захворювань, що дають можливість суттєво економити на вартості обстежень та лікування.

Найпоширеніші ендокринні захворювання

Цукровий діабет – це хронічне порушення обміну речовин, що характеризується високим рівнем глюкози в крові.

Цукровий діабет вражає мільйони людей по всьому світу і може призвести до серйозних ускладнень, якщо його не контролювати. Фахівці клініки IQMED спеціалізуються на лікуванні діабету як 1-го, так і 2-го типу, пропонуючи рекомендації щодо дієтотерапії, моніторингу рівня глюкози та прийому ліків. Регулярні консультації з ендокринологом можуть допомогти пацієнтам досягти оптимального рівня цукру в крові та запобігти довгостроковим ускладненням.

Комплекс “Контроль діабету”, що включає консультації ендокринолога та невропатолога, УЗД печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок, наднирників, сечового міхура, судин нижніх кінцівок, судин шиї, комплекс лабораторних аналізів – це спеціально розроблений комплекс, що дає можливість оцінити та контролювати динаміку впливу цукрового діабету на стан здоров’я пацієнта, таке комплексне дослідження рекомендовано проходити з періодичністю 1 раз в рік.

Захворювання щитоподібної залози

Щитовидна залоза відповідає за вироблення гормонів, які регулюють обмін речовин, ріст і розвиток. Такі захворювання як гіпотиреоз, гіпертиреоз, тиреоїдит і зоб, можуть порушити крихкий баланс секреції тиреоїдних гормонів.

Ендокринологи успішно виявляють і лікують проблеми з щитовидною залозою. Лікарі тісно співпрацюють з пацієнтами, вивчаючи їх особливі потреби, і складають план лікування, щоб відновити роботу щитовидної залози і зменшити симптоми.

У клініці IQMED пропонуємо обстежити щитовидну та отримати консультацію лікаря ендокринолога в рамках пакету “Здоров’я щитоподібної залози”.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0