УЗД шийки матки

цервікометрія, тривалість – 20 хв

480грн.

Цервікометрія – дослідження шийки матки за допомогою УЗД. Саме завдяки оцінці щільності шийки матки та вимірювання її довжини лікарі акушер-гінекологи роблять висновок про наближення пологів. Безпосередньо перед пологами шийка розм’якшується, вкорочується, відкриваються вічка – всі ці зміни необхідні для забезпечення проходження малюка через пологові шляхи. Проте, буває так, що шийка “дозріває” передчасно (до 37 тижнів вагітності) , коли дитинка ще не сформована. Це може спричинити низку ускладнень. Цервікометрія дозволяє виявити передчасне “дозрівання” шийки та відповідно вжити заходів, щоб запобігти передчасним пологам та ускладненням, що вони викликають.

 

Коли потрібна процедура?

  • багатоплідна вагітність
  • викидні або передчасні пологи в минулому
  • хірургічні операції органів малого тазу в минулому
  • патологія шийки матки

 

Як відбувається?

Цервікометрія проводиться трансвагінально з 12-го тижня вагітності. Жінка знаходиться на гінекологічному кріслі або кушетці. На спеціальний датчик надягають презерватив та вводять його в піхву. Процедура абсолютно безболісна, а також безпечна для жінки та плода. Займає до 10 хв.

 

При виявленні ознак передчасного “дозрівання” шийки лікар призначить вам лікування для попередження передчасних пологів.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0