Первинна консультація невролога. 40 хв

700грн.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Негір Іванна Юріївна, Невролог

Негір Іванна Юріївна

Невролог, член Асоціації неврологів України ...

Досвід роботи 4 роки

Первинна консультація невролога

Відчуваєте головний біль, запаморочення або слабкість? Не ігноруйте ці симптоми. Вони можуть бути попереджувальним знаком серйозних неврологічних проблем. Запишіться на консультацію до невролога і дізнайтеся, як зберегти своє здоров’я.

Що вас чекає під час консультації?

Детальне з’ясування скарг та анамнезу

Лікар не просто слухає вас. Він ретельно з’ясовує скарги, опитує про характер симптомів і особливості їх перебігу. Це може бути, наприклад, головний біль після фізичної активності або запаморочення при зміні позиції тіла.

Повне неврологічне обстеження

Не лише симптоми враховуються. Лікар проводить комплексне обстеження всіх систем організму. Це включає в себе не тільки неврологічні тести, але і кардіологічну оцінку, якщо є показники.

Призначення діагностики за потреби

МРТ, ЕЕГ, аналізи крові. Ці та інші додаткові обстеження призначаються лише тоді, коли є необхідність уточнення діагнозу. Це допомагає уникнути непотрібних витрат і стресу для пацієнта.

Встановлення попереднього діагнозу

Після всіх етапів обстеження лікар встановлює попередній діагноз. Він не лише називає його, але і детально пояснює, що це означає, які ризики існують і які кроки слід зробити далі.

Складання подальшого плану

На основі діагнозу і стану здоров’я розробляється персональний план обстеження та лікування. Це може бути прийом медикаментів, фізіотерапія або, у важких випадках, хірургічне втручання.

Надання рекомендацій

Ваш лікар надає рекомендації щодо способу життя, включаючи дієту, фізичну активність і профілактику захворювань. Це допоможе вам не тільки покращити стан здоров’я, але і запобігти можливим проблемам у майбутньому.

Результати консультації: Що ви отримаєте?

Після первинного прийому ви отримаєте вичерпну інформацію про свій стан здоров’я. Це не просто заключення і рецепти. Це детальний план для подальшого лікування і профілактики, який буде пояснений вам у зрозумілий спосіб.

Запис на прийом: Не відкладайте!

Не відкладайте візит до лікаря при появі тривожних симптомів. Запишіться на консультацію до досвідченого фахівця прямо зараз і подбайте про своє здоров’я. Це кращий спосіб забезпечити собі довголіття і якість життя.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0