Імунізація вакциною “Тетраксим”

(проти дифтерії, кашлюка, правця та поліомієліту для дітей віком від 2 місяців до 7 років.)

970грн.

Немає в наявності

Дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт — інфекційні захворювання, які можуть призвести до серйозних ускладнень, і навіть до смерті. Найбільша небезпека існує саме для маленьких дітей. Природного захисту проти інфекцій не існує, а набутий після перенесеного захворювання імунітет — нетривалий. Діти, які отримали ревакцинацію після первинної імунізації мають високу (майже 100%) ступінь захисту від інфекцій.

Вакцина “Тетраксім” – (виробник Франція) — комбінований препарат, що містить дифтерійний і правцевий анатоксини, ацелюлярний компонент кашлюку та інактивований вірус поліомієліту. Безклітинна інактивована вакцина дозволяє звести до мінімуму розвиток небажаних реакцій на вакцинацію.

Показання

Вакцинопрофілактика АКДП показана:

  • Для проведення первинної імунізації у дітей з 2 місяців.
  • Для ревакцинації дітей у віці 1,5-2 року.
  • Для бустерної імунізації дітей, яким раніше ввели іншу вакцину, що містить антигени дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту.

Безпечна вакцина “Тетраксім” доступна в клініці IQMED у Львові – сучасний якісний препарат, який забезпечить ефективний захист вашої дитини від небезпечних інфекційних захворювань.

Протипоказання

Надійно захистити вашу дитину від небезпечних інфекцій (дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту) і їх ускладнень допоможе щеплення препаратом “Тетраксим”, протипоказання до якого мінімальні:

  • Загострення хронічних патологій.
  • Висока чутливість до компонентів вакцини.
  • В анамнезі мала місце енцефалопатія нез’ясованої етіології.
  • Наявність гострого захворювання (включаючи алергію в стадії загострення).

Як вводиться вакцина?

Щеплення робиться в маніпуляційному кабінеті клініки IQMED в стерильних і комфортних умовах. Вакцина вводиться в область зовнішньої поверхні стегна або в плече (дітям старшого віку). В день проведення процедури дитину (дорослого) оглядає педіатр/ терапевт клініки. При необхідності призначається консультація лікарів вузької спеціалізації — алерголога та імунолога.

Після щеплення в клініці IQMED за дитиною протягом 30 хвилин ведеться необхідне медичне спостереження. Кабінети клініки, в яких проводиться щеплення, мають всі необхідні препарати й обладнання для надання допомоги та проведення протишокової терапії в разі розвитку алергії.

Протягом декількох днів після щеплення краще уникати багатолюдних місць.

Вакцинація препаратом “Тетраксим” — проводиться тричі з інтервалом в 1-1,5 місяці – у 3, 4 і 5 місяців. При такій схемі вакцинації ревакцинація показана в 1,5 роки. Важливо, щоб інтервал між останнім щепленням курсу вакцинації та ревакцинацією становив не менше півроку.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0