Імунізація вакциною “Ротарикс”

(проти ротавірусної інфекції, гастроентериту для дітей віком від 6 тижнів до 6 місяців)

1000грн.

Вакцинація «Ротарикс» в клініці IQMED надійно захистить здоров’я вашої дитини від ротавірусної інфекції.

Ротавірус (ротавірусна інфекція, кишковий або шлунковий грип, ротавірусний гастроентерит) — це висококонтагіозне гостре вірусне захворювання, яким можуть заразитися і діти, і дорослі. Але, чим молодша дитина, тим складніше протікає хвороба. Диспепсичні розлади, загальна інтоксикація, зневоднення, ураження шлунково-кишкового тракту — це тільки деякі негативні прояви ураження організму ротавірусом. Також, «кишковий грип» супроводжують дуже висока температура тіла та сильні болі в животі. При відсутності своєчасної медичної допомоги можливий летальний результат.

Вакцина «Ротарикс»

Вакцина «Ротарікс» (виробник Бельгія) — моновалентна вакцина проти ротавірусної інфекції (кишкових розладів), розроблена на основі людського штаму ротавірусу. Вакцина «Ротарикс» являє собою оральну суспензію. Її разова доза — 1,5 мл, які містять не менше 106,0 ТЦД50 живого ослабленого штаму людського ротавірусу RIX4414 *.

Показання для вакцинації «Ротарикс»

«Ротарикс» — найбільш ефективна сучасна вакцина для профілактики ротавірусного гастроентериту. Вакцинація від ротавірусу не входить в число обов’язкових щеплень. Але якщо ви хочете запобігти розвитку важкого захворювання, особливо в спеку і перед періодом відпусток, профілактика гастроентериту вакциною — найбільш правильний вибір.

Ротавірус передається фекально-оральним шляхом через брудні руки, забруднені поверхні, речі, продукти. Можливе зараження і повітряно-крапельним шляхом, при близькому контакті з хворою людиною. Тому, поки ваша дитина не пройшла імунізацію, для захисту і профілактики ротавірусної інфекції важливо дотримуватися правил гігієни.

Рекомендовані терміни вакцинації від 1,5 до 6 місяців. Вакцинація проти ротавірусу препаратом для щеплення “Ротарікс” показана для профілактики ротавірусної інфекції та складається з 2 доз. Виражена імунна відповідь формується вже після введення першої дози препарату, однак для стійкого імунітету, щеплення обов’язково слід повторити через 4 тижні.

Завдяки високій безпечності вакцини, щеплення від ротавірусу показане також і недоношеним дітям. Однак, коли є симптоми, вакцинацію робити пізно, потрібно лікувати захворювання. Вакцинацію проводять здоровим дітлахам, з метою профілактики. У тому випадку, якщо організм дитини до моменту контакту з інфікованою особою не встигне виробити достатній імунітет, хвороба пройде набагато легше і не матиме ускладнень.

Переваги вакцини

У більшості випадків вакцина “Ротарbкс”, завдяки низькій реактогенності, не викликає алергічних реакцій, з легкістю переноситься дітьми.

До інших переваг вакцини можна віднести наступні аспекти:

  • вчасно введена ротавірусна вакцина значно скорочує важкі ускладнення від діареї та зневоднення у дітей до 3 років;
  • вакцину можна вводити одночасно з іншими препаратами для щеплення (від дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту, гемофільної, пневмококової інфекції), за винятком вакцини БЦЖ;
  • можливість вакцинувати недоношених дітей;
  • вакцина вводиться перорально, не викликає ніякого дискомфорту;
  • введення препарату не залежить від часу годування.

Протипоказання

Щеплення від ротавірусної інфекції має мінімальні протипоказання:

  • онкологічні захворювання;
  • важкий комбінований імунодефіцит;
  • вроджені вади розвитку шлунково-кишкового тракту;
  • гострі захворювання, що супроводжуються високою температурою;
  • сильна алергічна реакція на попереднє введення препарату для щеплення.

Вакцинацію проти ротавірусної інфекції необхідно відкласти до повного одужання при диспептичних розладах різної вираженості.

Підготовка до вакцинації

Перед щепленням сімейний лікар клініки IQMED обов’язково проводить огляд дитини, аналізує реакції на попередні щеплення, при необхідності призначає додаткові аналізи крові та сечі.

Процедура

Спеціальної підготовки до вакцинації від ротавірусу не потрібно. Під час процедури дитину тримають в напівсидячому стані, злегка закинувши назад голову. Вакцина “Ротарикс” вводиться через спеціальну пластикову тубу (аплікатор) в рот дитини, на внутрішню поверхню щоки.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0