Імунізація вакциною “Хаврикс-1440”

(для профілактики гепатиту А, інактивована для дорослих від 19 років)

0грн.

Немає в наявності

Супутні послуги

УЗД КОМПЛЕКС “Симптоматична гіпертонія”: обстеження судин голови та шиї, щитоподібної залози, нирок та наднирників, ниркових артерій

Включає наступні органи: щитовидна, паращитовидна залози, наднирники, нирки з нирковими артреріями, судини шиї та черевна аорта

1580грн.

Загальна характеристика:

Основні властивості лікарської форми: Хаврикс™ – суспензія, до складу якої входить інактивований за допомогою формальдегіду вірус гепатиту А (штам НM 175), адсорбований на гідроксиді алюмінію.

Вакцина Хаврикс™ являє собою мутну рідку суспензію. Під час зберігання може спостерігатися білий осад з прозорим безбарвним супернатантом.

Хаврикс™ відповідає вимогам Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я до інактивованих вакцин для профілактики гепатиту А.

Спосіб застосування та дози:

Хаврикс™ призначений для внутрішньом’язового введення. Вакцину вводять у ділянку дельтоподібного м’яза.

Вакцину не слід вводити у сідничний м’яз. Вакцину не слід вводити підшкірно/внутрішньошкірно, оскільки введення цими шляхами може призвести до зниження імунної відповіді.

Хаврикс™ ні за яких обставин не можна вводити внутрішньосудинно.

Хворим з тромбоцитопенією або порушеннями згортання крові вакцину слід вводити з обережністю, що пов’язано з підвищеним ризиком виникнення кровотечі після внутрішньом‘язового введення препарату.

Первинна вакцинація

Для первинної імунізації дорослих віком 19 років та старше застосовують одноразову дозу вакцини Хаврикс™ 1440 (1,0 мл суспензії).

Бустерна вакцинація

Після первинної вакцинації препаратами Хаврикс™ 1440 для гарантії тривалого імунного захисту рекомендується вводити бустерну дозу вакцини. Цю бустерну дозу необхідно ввести в будь-який час між 6 місяцями і 5 роками після введення першої дози, але краще між 6 і 12 місяцями після введення першої дози вакцини.

Показання до застосування:

Вакцина Хаврикс™ призначена для активної імунізації осіб, які входять до груп ризику інфікування вірусом гепатиту А. Вакцина не запобігає інфекції, що викликана іншими збудниками, наприклад, вірусами гепатиту В, гепатиту С, гепатиту Е або іншими патогенами, що є причиною інших захворювань печінки.

У зонах з низькою та помірною ендемічністю гепатиту А рекомендується імунізувати за допомогою вакцини Хаврикс™ у першу чергу осіб, які становлять або можуть становити групи підвищеного ризику інфікування. До них належать:

  • Мандрівники. Особи, які подорожують у регіони з високою поширеністю гепатиту А. Ці регіони включають Африку, Азію, Середземноморський басейн, Середній Схід, Центральну і Південну Америку.
  • Військовослужбовці збройних сил. Військовослужбовці, які направляються в регіони з підвищеною ендемічністю або в регіони з незадовільними санітарними умовами, мають підвищений ризик інфікування вірусом гепатиту А. Для таких осіб показана активна імунізація.
  • Особи, для яких існує ризик захворювання на гепатит А через їх професійну діяльність, або для яких існує підвищений ризик передачі захворювання. До них належать: персонал дитячих дошкільних закладів, медсестри, лікарі, молодший медичний персонал у лікарнях та інших лікувально-профілактичних установах, особливо у гастроентерологічних та педіатричних відділеннях, робітники, які обслуговують системи каналізації та водоочисні споруди, працівники громадського харчування та продовольчих складів, та інші категорії.
  • Особи, що перебувають у групі підвищеного ризику через свою статеву поведінку. Гомосексуалісти, особи, які мають декілька сексуальних партнерів.
  • Хворі на гемофілію.
  • Особи, які використовують ін’єкційні наркотики.
  • Особи, які контактують з інфікованими людьми. Оскільки виділення вірусу інфікованими особами може мати місце протягом тривалого періоду, рекомендується активна імунізація осіб, що знаходяться у тісному контакті з інфікованими.
  • Особи, які потребують захисту, як частини контролю спалахів гепатиту А, або через збільшення захворюваності в регіоні.
  • Певні групи населення, для яких відомий високий рівень захворюваності на гепатит А. Наприклад, американські індіанці, ескімоси є групами, в яких епідемії, викликані вірусом гепатиту А, є розповсюдженими.
  • Особи з хронічними захворюваннями печінки або для яких існує підвищений ризик розвитку хронічних захворювань печінки (наприклад, хронічні носії вірусу гепатиту В або вірусу гепатиту С та особи, які зловживають алкоголем).

Якісний та кількісний склад:

Діючі речовини: антиген вірусу гепатиту А – 1440 ОД ELISA.

Допоміжні речовини: алюмінію гідроксид, амінокислоти для ін’єкцій, натрію гідрофосфат, калію дигідрофосфат, полісорбат 20, калію хлорид, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Пакування:

Суспензія для ін’єкцій по 1 мл у флаконах №1 або попередньо наповнених шприцах №1 у комплекті з голкою. Флакони та шприці виготовлені з нейтрального скла типу І, яке відповідає вимогам Європейської Фармакопеї.

Виробник:

«GlaxoSmithKline Biologicals s.a.», Rue de l’Institut 89, B-1330 Rixensart, Бельгія.

КОД АТС:

J07BC02.

Протипоказання:

Хаврикс™ не слід вводити особам з відомою гіперчутливістю до будь-якого компонента вакцини, або при наявності реакцій підвищеної чутливості після попереднього введення вакцини Хаврикс™. При проведенні імунізації на території України слід керуватися діючими наказами МОЗ України щодо профілактичних щеплень.

Взаємодії:

Вакцина Хаврикс™ – це інактивована вакцина, тому її одночасне застосування з іншими інактивованими вакцинами не повинно вплинути на вираженість імунної відповіді. Сумісне введення разом з вакциною Хаврикс™ вакцин проти тифу, жовтої лихоманки, холери (в ін’єкціях) чи правця не впливає на вираженість імунної відповіді, викликаної дією вакцини Хаврикс™.

Сумісне введення імуноглобулінів не впливає на захисну дію вакцини Хаврикс™. При необхідності сумісного введення Хаврикс™ з іншими вакцинами або імуноглобулінами, ці препарати слід вводити різними шприцами і голками в різні ін’єкційні ділянки.

Несумісність

Хаврикс™ не слід змішувати з іншими вакцинами або імуноглобулінами в одному шприці.

Вагітність

Достатніх даних по використанню вакцини в період вагітності у людей та адекватних досліджень щодо впливу на репродуктивну функцію у тварин немає. Однак, як і для всіх інших інактивованих вакцин, ризик негативного впливу на плод може розглядатися як незначний.

Хаврикс™ може бути використаний під час вагітності лише у разі нагальної потреби.

Лактація

Достатні дані по використанню вакцини в період лактації у людей та репродуктивні дослідження на тваринах відсутні. Хоча ризик може розглядатися як незначний. Хаврикс™ має застосовуватися під час лактації тільки лише у разі нагальної потреби.

Вплив на керування автомобілем та роботу з механізмами: вплив вакцини на здатність керувати автомобілем та роботу з механізмами є малоймовірним.

Побічна дія:

За даними клінічних досліджень, профіль безпеки препарату, наведений нижче, базується па даних клінічних досліджень за участю 5300 пацієнтів.

Частота побічних реакцій на дозу препарату класифікується як: дуже часті: ≥ 10 %, часті: ≥ 1 % та < 10%, нечасті: ≥ 0,1 %та< 1 %, рідкі: ≥ 0,01 % та <0,1 %, дуже рідкі: < 0,01 %

Інфекції та інвазії:
Нечасто: інфекції верхніх дихальних шляхів, риніт
Порушення з боку метаболізму та розлади травлення
Часто: втрата апетиту

Психічні порушення:
Дуже часто: дратівливість

Порушення з боку нервової системи
Дуже часто: головний біль
Часто: сонливість
Нечасто: запаморочення
Рідко: гіпостезія, парестезія

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту
Часто: шлунково-кишкові симптоми (такі як діарея, нудота, блювання)

Порушення з боку шкіри та підшкірної тканини
Нечасто: висип
Рідко: свербіж

Порушення з боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини
Нечасто: міалгія, обмеження скелетно-м’язової рухливості

Загальні порушення та порушення у місці введення
Дуже часто: біль та почервоніння у місці ін’єкції, втома
Часто: припухлість, нездужання, підвищення температури тіла (≥ 37,5 °С), реакції в місці ін’єкції (така як індурація)
Нечасто: грипоподібні симптоми
Рідко:озноб

Постмаркетингове спостереження

Порушення з боку імунної системи
Анафілаксія, алергічні реакції, включаючи анафілактоїдні реакції та реакції, що імітують сироваткову хворобу

Порушення з боку нервової системи
Судоми
Судинні порушення
Васкуліти

Порушення з боку шкіри та підшкірної тканини
Ангіоневротичний набряк, кропив’янка, поліморфна еритема

Порушення з боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини
Артралгія.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0