Імунізація вакциною “Інфанрикс ІПВ ХІБ / Infanrix IPV Hib”

(проти дифтерії, правця, кашлюку, для дітей віком від 2 місяців та дорослих)

1590грн.

Немає в наявності

Медичний центр IQMED пропонує провести вашій дитині профілактику кашлюка, дифтерії та правця вакциною «Інфанрикс»

У своєму складі Інфанрикс® містить не тільки антигени дифтерійного та правцевого анатоксинів, а й компоненти клітинної стінки збудника кашлюку. На відміну від цільноклітинних вакцин (АКДП) такий спосіб виробництва дозволяє значно знизити реактогенність вакцини Інфанрикс®. Завдяки цьому діти легше переносять поствакцинальний період препарату Інфанрикс®, значно рідше страждаючи від лихоманки і болю в місці ін’єкції.

Покази до застосування :

 • первинна вакцинація проти дифтерії, правця та кашлюку у дітей з 2 місяців;
 • ревакцинація дітей, які раніше були імунізовані 3 дозами безклітинної кашлюково-дифтерійно- правцевої або цільноклітинної кашлюково-дифтерійно-правцевої вакцини

Після курсу вакцинації цільноклітинною кашлюково-дифтерійно-правцевою вакциною (АКДП) можливе введення наступних доз безклітинної кашлюково-дифтерійно-правцевої вакцини Інфанрикс® і навпаки.

Протипокази

 • відома підвищена чутливість до будь-якого компонента цієї вакцини, а також в разі, якщо у пацієнта виникали симптоми підвищеної чутливості після попереднього введення вакцини Інфанрикс;
 • виражена реакція (температура понад 40° С, гіперемія або набряк більше 8 см в діаметрі) або ускладнення (колапс або шокоподібні стани, що розвинулися протягом 48 годин після введення вакцини;
 • безперервний плач, що триває 3 год і більше, що виник протягом 48 годин після введення вакцини;
 • судоми, з наявністю або відсутністю гарячкового стану, що виникли протягом 3 діб після попереднього введення вакцини Інфанрикс;
 • енцефалопатія, що розвинулася протягом 7 днів після попереднього введення вакцини, що містить компонент кашлюку. У цьому випадку курс вакцинації слід продовжувати дифтерійно-правцевою вакциною.

Особливі вказівки

Перед застосуванням вакцини Інфанрикс слід вивчити анамнез дитини, звертаючи увагу на попереднє введення вакцин і пов’язане з цим виникнення побічних реакцій, а також провести ретельний огляд дитини.

Введення вакцини Інфанрикс слід відкласти при наявності у дитини гострого захворювання, що супроводжується підвищенням температури. При інфекційному захворюванні у легкій формі вакцинацію Інфанрикс можна проводити після нормалізації температури.

Як і при введенні будь-яких інших вакцин, слід мати напоготові все необхідне для лікування можливої ​​анафілактичної реакції на Інфанрикс. Тому вакцинований повинен перебувати під медичним наглядом протягом 30 хв після імунізації.

Інфанрикс слід застосовувати з обережністю у пацієнтів з тромбоцитопенією або з порушеннями системи згортання крові, оскільки у таких пацієнтів в / м ін’єкція може стати причиною кровотечі. Для запобігання кровотечі слід натиснути на місце ін’єкції, не розтираючи його, протягом не менше 2 хв.

ВІЛ-інфекція не є протипоказом до вакцинації за допомогою щеплення Інфанрикс.

При введенні вакцини Інфанрикс пацієнтам, які проходять курс імунодепресивної терапії, або пацієнтам з імунодефіцитними станами, адекватна імунна відповідь може бути не досягнута.

Наступні стани, що є протипоказами до введення цільноклітинних АКДП-вакцин, можуть бути віднесені до загальних заходів обережності при введенні Інфанрикс:

 • температура тіла 40.5 ° С і вище протягом 48 годин після вакцинації, не пов’язана з іншими причинами, крім введення вакцини;
 • колапс або шокоподібний стан (гіпотонічно-гіпореспонсивний епізод), що розвинулися протягом 48 годин після введення вакцини;
 • безперервний плач, що триває 3 год і більше, що виник протягом 48 годин після введення вакцини;
 • судоми (фебрильні або афебрильні), що виникли протягом 3 діб після вакцинації ;

Наявність фебрильних судом в анамнезі (в т.ч. в сімейному анамнезі) не є протипоказом до щеплень Інфанрикс, але вимагає особливої уваги.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0