Імунізація вакциною “Гексаксим”

(від дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В рекомбінантна поліомієліту інактивована та гемофільної інфекції типу В)

1700грн.

Для дифтерії, правця, коклюшу, поліомієліту, гепатиту В і гемофільних інфекцій характерний високий відсоток летальних випадків серед хворих. Ці захворювання відрізняються високою контагіозністю, важко переносяться і характеризуються серйозними наслідками. На сьогодні не існує в повній мірі ефективного лікування поліомієліту та правця, тому кращий спосіб убезпечити здоров’я та життя дитини — своєчасна вакцинація препаратом “Гексаксім” (Франція).

Зробити щеплення у Львові, Ви можете вже сьогодні, в нашій клініці.

Гексаксім (Hexaxim) – препарат для щеплення, виготовлений у Франції. Він містить очищені анатоксини збудників таких небезпечних захворювань як: дифтерія, правець, коклюш. А також інактивований вірус поліомієліту, Hepatitis B surface Antigen і полісахариди Hib-інфекцій.

Показання для імунізації

Вакцина “Гексаксім” застосовуються для:

  • Первинній плановій вакцинації.
  • Ревакцинації.
  • При одноразовій заміні вакцинації проти одного з захворювань, збудники яких входять в препарат для щеплення.
  • При продовженні або завершенні курсу вакцинації, якщо спочатку вводились інші препарати.

Безпечна і якісна вакцинація в клініці IQMED проводиться під контролем кваліфікованих лікарів, згідно рекомендацій МОЗ України щодо проведення профілактичних щеплень.

Первинна імунізація включає триразове введення щеплень препарату в 2, 4 і 6 місяців. Також, дитячий лікар може запропонувати іншу схему первинної імунізації – в 3, 4 і 5 місяців.

Бустерна імунізація – введення додаткової дози препарату після первинної вакцинації для посилення імунітету – проводиться в 18 місяців і не менше, ніж через 6 місяців після останнього щеплення.

Ревакцинація від дифтерії, правця та поліомієліту проводиться іншими препаратами.

Як проводиться вакцинація Hexaxim?

Вакцинація в клініці IQMED відрізняється безпекою, високим професіоналізмом медиків, безперечною якістю медичних препаратів та дотриманням режиму зберігання вакцини.

Перед вакцинацією проводиться стандартна підготовка до щеплення: консультація у педіатра/ терапевта для підтвердження відсутності протипоказань, антигістамінна терапія. При необхідності може бути призначено додаткове обстеження в імунолога або алерголога клініки. У день щеплення слід уникати підвищеного фізичного навантаження, заняття в спортивних гуртках та секціях краще скасувати.

Після введення вакцини протягом 30 хвилин за пацієнтом ведеться необхідне медичне спостереження.

Препарат для щеплення “Гексаксім” є одним з найбільш слабореактогенних. Однак у людей з підвищеною чутливістю можуть спостерігатися незначні реакції на його введення.

Вакцинацію можна поєднати з іншими щепленнями з календаря щеплень. Виняток становить тільки БЦЖ — щеплення проти туберкульозу.

Не варто щепити дитину перед тривалою поїздкою, якщо найближчим часом передбачається перебування серед великої кількості людей, є несприятливі фактори (сильний холод або спека, застуда в одного з членів сім’ї тощо).

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0