Комплекс “Здоров’я щитоподібної залози”

УЗД щитоподібної залози та консультація лікаря ендокринолога

1180грн.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Цибуковська Анна Адамівна

Ендокринолог. Лікар вищої категорії ...

Досвід роботи 16 років
Верещинська Андріана Петрівна Ендокринолог

Верещинська Андріана Петрівна

Ендокринолог, асистент кафедри ендокринології ЛНМУ ...

Досвід роботи 5 років

Комплекс “Здоров’я щитоподібної залози” включає УЗД щитоподібної залози та консультацію лікаря ендокринолога.

“Зроблю в лабораторії аналізи на гормони і далі звернусь на консультацію до лікаря-ендокринолога, щоб він одразу призначив лікування”, – поширене твердження серед людей, що планують обстежити роботу щитоподібної залози.

Стоп! Не робіть цього! Гормональна панель є доволі широкою і, відверто, дороговартісною. Щоб чітко розуміти які саме аналізи потрібно здавати саме Вам – рекомендуємо спершу зробити ультразвукове дослідження щитоподібної залози, а далі, вже на основі результатів дослідження, звернутись до лікаря ендокринолога. За результатами УЗД лікар буде чітко розуміти які обстеження з тиреоїдного профілю потрібні саме Вам та не призначить зайвого. Мова йде не лише про гормони щитоподібної залози (ТТГ, Т3, Т4), а й про антитіла та й інші лабораторні показники.

Тривалість комплексу “Здоров’я щитоподібної залози”- 70 хв.

Якщо запланувати комплекс “Здоров’я щитоподібної залози” на ранкові години та прийти натще, то одразу після консультації в клініці можна здати усі необхідні аналізи, що суттєво зекономить Ваш час.

Чому важливо перед консультацією в ендокринолога та здачею аналізів зробити УЗД щитоподібної залози?

УЗД щитоподібної залози відіграє ключову роль у виявленні структурних паталогій цього органу, таких як вузли, кісти, запальні та аутоімунні процеси. Проведення цього дослідження дозволяє лікарю отримати детальну інформацію про розміри, структуру, кровоплин щитоподібної залози, що є важливим для правильної діагностики та обрання оптимального методу лікування.

УЗД – це оцінка структури щитоподібної залози, що дає можливість запідозрити певні захворювання, а потім спростувати чи підтвердити їх наявність за допомогою лабораторних обстежень.

Ультразвукове дослідження – це перший і важливий елемент у постановці діагнозу, однак  потрібно пам’ятати, що лише на основі ультразвуку встановити пацієнту діагноз та призначити лікування не можна. Не менш важливу роль відіграють лабораторна діагностика та правильна інтерпретація усіх обстежень та аналізів лікарем ендокринологом.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0