Центр масової вакцинації львів’ян в Клініці IQMED

З 03 липня 2021 року починає функціонувати Центр масової вакцинації населення проти COVID-19, розгорнутий медичною клінікою IQmed в партнерстві з Львівською міською радою та Львівською обласною державною адміністрацією.

В ньому проводитимуть щеплення осіб, записаних до листа очікування на вакцинацію через інтернет-портал (чи мобільний додаток) державних послуг «ДіЯ» — так званий перший потік.

Особам, котрі бажають вакцинуватися, але до листа очікування не записані — щеплення проводитиметься в другому потоці (в порядку «живої» черги). Таким особам необхідно надати паспорт або ж — мати укладену декларацію із сімейним лікарем (внесення в базу вакцинованих в цьому випадку відбувається за номером телефону).

Для Вашої зручності й заощадження часу, пропонуємо
заповнити форму
попередньої реєстрації.

У всіх центрах вакцинації населення зараз використовують для щеплення вакцину «CoronaVac», проте найближчим часом планують використовувати у центрах і вакцину «Pfizer». Як тільки Львівщина отримає «Pfizer» для масової вакцинації, ЛОДА анонсує, в яких саме центрах можна отримати щеплення цією вакциною, а в яких – «Coronavac». Повідомлення про те, якою вакциною щеплюватимуть в нашому Центрі буде розміщене також на цій сторінці.

! ОНОВЛЕННЯ (23.07): ЦИМИ ВИХІДНИМИ (24.07-25.07) ДЛЯ ЩЕПЛЕНЬ У ЦЕНТРІ НАЯВНА ТІЛЬКИ ВАКЦИНА CORONAVAC. АНОНСУ ВАКЦИНИ PFIZER ЩЕ НЕ БУЛО.

17.07-18.07 щеплення у Центрі IQmed Clinic проводилося вакциною «CoronaVac».

Перелік країн, в які дозволено в’їзд щепленим вакциною CoronaVac (станом на 12.07):

⁠Австрія
Бельгія
Естонія
Ісландія
Іспанія
Нідерланди
Словенія
Угорщина
Швейцарія

Джерело — Міністерство закордонних справ України та SchengenVisaInfo.

Оновлення від 14.07: Повідомляється, що Україну буде внесено до переліку країн, для яких обмежувальні заходи на поїздки до ЄС можуть бути зняті. Проте — якими будуть умови для в’їзду до кожної, взятої окремо, країни-члена ЄС — рішення приймають відповідні органи цієї країни. Тому закликаємо зберігати пильність.

Дана інформація може оновлюватися. Перед плануванням поїздки — перевіряйте її актуальність.Засвоєні уроки про Вакцинацію (Перший звіт, 03.07):

Просимо прийняти до уваги наступну інформацію:

Найбільше людей прийшли на час 10:00–10:30 (близько 40 осіб), з яких – зареєстрованих в ДіЯ – 32 людей, 4 людей – в порядку живої черги та 4 людей – за попередньою реєстрацією через нашу форму.
На наступний час 10:30–11:00 – вже близько 10-15 осіб, що значно менше. Тому просимо вас планувати відвідини Центру вакцинації на 11 годину і пізніше.
​⁠На даний час (13:00) – відвідуваність 8-10 людей на 30 хвилин.

⁠Як вакцинація планово виглядає:

⁠Все відбувається в 4 кроки:
Крок 1 – підпис згоди на вакцинацію (2-4 хвилини, надаємо зразок);
⁠Крок 2 – реєстрація в базі вакцинації – в порядку черги (1 хвилина, працює 2 реєстратори одночасно);
⁠Крок 3 – введення вакцини (1 хвилина);
Крок 4 – очікування під наглядом медсестри (30 хвилин, 15 місць для очікування.

⁠Для лікарів вакцинальної бригади передбачено 10 хвилин на одного пацієнта, отже – 3 людини за пів години 🙂⁠.
Насправді – за 30 хвилин ми можемо зробити до 15 вакцинацій, але 40 – ніяк! Тому просимо при можливості планувати візит після 11:15–11:30, це для Вашого комфорту.
З тієї ж причини ми тимчасово припиняємо реєстрацію через форму на час з 10:00 до 11:00.

⁠Будемо й надалі інформувати Вас про стан черги й кількість місць.Також доєднуйтеся до нас в Facebook:

Відповіді на основні запитання:

1) Де проходитиме вакцинація?

— В приміщенні клініки IQmed: м. Львів, вул. Липова Алея, 15 (район стадіону «Україна»);

2) Коли буде проводитися?

— Щосуботи та щонеділі з 10.00 до 14.30;

3) Хто може вакцинуватися?

— Зареєстровані в «ДіЯ» та всі охочі (щеплення першою дозою вакцини, ліміт 150 людей в день) в порядку «живої» черги;

4) Якою вакциною щеплюватимуть?

— CoronaVac (SinovacBiotech, Китай);

5) Чи це платно?

— Ні, це повністю безкоштовно.

6) Якщо першу дозу вакцини я вже отримав, чи можу прийти до вас на другу дозу?

— Так, якщо Ви щеплювалися вакциною CoronaVac і з моменту отримання першої дози пройшло не менше 28 днів.

7) Чи зможу я отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію?

— Свідоцтво про вакцинацію потрібно отримувати у свого сімейного лікаря.

8) Чи дозволить цей документ подорожувати?

— Наразі Міжнародне свідоцтво про вакцинацію дозволяє вільно перетинати кордони країн, з якими в України є безпосередня домовленість про це. Окремо розробляється формат документу, який дозволить вільно подорожувати країнами Євросоюзу (так званий “ковідний паспорт”). Вакцина CoronaVac вже входить в Міжнародне свідоцтво і, як тільки формат “паспорту” буде погоджено країнами-учасниками ЄС, розпочнеться процес внесення в цей документ також.

9) Маю сумніви стосовно цієї вакцини. Її ніде не визнають.

— Насправді, визнають. ВООЗ затвердила вакцину CoronaVac компанії SinovacBiotech для профілактики COVID-19 в умовах надзвичайної ситуації (в даному випадку – пандемії) тим самим, засвідчивши, що вакцина відповідає міжнародним стандартам безпеки, ефективності й умовам виробництва. Так, загальноєвропейський регулятор ЕМА — European Medicines Agency ще не схвалив, проте вже розглядає допуск вакцини, до переліку авторизованих в ЄС, оскільки масив даних про її ефективність більшає (наприклад, нещодавно з’явилася ще одна публікація в авторитетному медичному журналі Lancet про безпеку для дітей від 3-х років). Тому, якщо розглядати цю вакцину, як інструмент для захисту від коронавірусу, то це добрий варіант. Якщо тільки як юридичний документ для виїзду за кордон, то ситуація з його визнанням продовжує рухатися до позитивного завершення.  • Для проведення щеплення необхідно мати укладену декларацію з сімейним лікарем (для підтвердження — взяти мобільний телефон з номером, який використовувався при укладенні декларації).
  • Якщо немає укладеної декларації — надати паспорт (в такому разі слід планувати не менше 30 хвилин на реєстрацію).
  • Ревакцинація проводитиметься через 28 днів (рекомендований проміжок часу) у нас або за місцем роботи вашого сімейного лікаря.
  • Ревакцинація можлива від 21 до 28 дня, а також пізніше – через 2-3 тижні після дня 28, тому не хвилюйтеся, якщо Ви не змогли ревакцинуватися рівно на 28 день!
  • Якщо Ви вакцинувалися від іншого захворювання (не від COVID-19, а, наприклад, від грипу) – має пройти 14 днів від такої вакцинації!


безкоштовна вакцинація COVID-19 , вакцинація від Ковід інфекції Львів , Центр масової вакцинації львів’ян .