При яких симптомах варто записатися на УЗД нирок

Скоро зима, а це означає, що попереду багато свят, подорожей і різних смаколиків. Проте, не варто забувати, що ми те, що ми їмо. І кожне підсолювання їжі, може призвести до накопичення конкрементів в нирках або, будь-якій, іншій частині сечовивідної системи. Часто, конкременти утворюються через високу концентрацію сечі, що дозволяє мінералами кристалізуватись і зчіплюватись один з одним. Цей стан є дуже підступним, адже симптоми довгий час можуть не проявлятись. І перші ознаки захворювання відчуваються вже тоді, коли конкремент виходить з нирки й починає просуватись по сечовивідних шляхах. Якщо конкремент не великого розміру, то він може вийти самий, проте, якщо його розміри значні, то камінь може перекрити потік сечі й призвести до захворювання під назвою гідронефроз. Цей стан може розвиватись доволі швидко. І найкращим методом дослідження є ультразвукова діагностика. Цей неінвазивний спосіб дозволяє дослідити розмір, форму і розташування нирок, сечоводів і сечового міхура, а також їх кровопостачання. УЗД нирок в приватному медичному центрі виявляє не тільки конкременти різного розміру, але і кісти, пухлини, абсцеси, обструкції, накопичення рідини й інфекції у нирках або прилеглих тканинах.

Не зволікайте з обстеженням, якщо у вас появились наступні симптоми:

  • Біль у поперековій ділянці, який може віддавати в промежину або внутрішню частину стегна, що супроводжується нудотою, блюванням і гарячкою;
  • Зміна кольору сечі;
  • Затримка сечовипускання.

Записатися на прийом online на сайті:

Як підготуватися до ультразвукового дослідження?

Потрібно просто випити достатню кількість рідини за годину до обстеження.Ультразвукове дослідження нирок в клініці IQMED є найбезпечнішим методом діагностики у дітей і дорослих. Тому, не забувайте подбати про себе і пройти ультразвукове дослідження нирок.

Допомагаємо залишатись здоровими ❤️

Помічаєте тривожні симптоми у себе чи близької людини

Звертайтеся! Лікарі IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0