УЗД легень для львів’ян!

Пандемія коронавірусної хвороби (COVID-19) є однією з глобальних проблем охорони здоров’я. Через високий рівень зараження й ризики для здоров’я та життя, важливо запобігти розвитку важких форм захворювання.

Ультразвукова діагностика (УЗД) легень допомагає своєчасно визначити пошкодження легеневої тканини. Метод б’є традиційну рентгенографію і наближається за точністю до «золотого стандарту» діагностики — комп’ютерної томографії (КТ), маючи перевагу в доступності, безпеці, вартості й швидкості отримання результату. Це дозволяє проводити обстеження з більшою частотою, контролюючи стан легень при лікуванні в домашніх умовах.

Обстеження легень при активній хворобі проводить небагато медичних закладів Львова. Тому, з огляду на зростання кількості нових випадків захворювання, ми відкриваємо календар запису на УЗД легень.

Місце проведення: IQmed Clinic, вул. Липова Алея, 15 (бічна вул. Зелена, район стадіону «Україна»).

Ми хочемо зробити діагностичний процес безпечним для всіх відвідувачів Клініки. Тому виділяємо спеціальні часові проміжки для обстеження та окремий вхід для тих, хто вже хворіє, щоб уникнути скупчення людей та встигнути продезинфікувати приміщення.

Вартість обстеження складає 540 грн.

Для запису телефонуйте нашому адміністратору:

або використовуйте посилання чи пункт меню.

ВАЖЛИВО: УЗД легень виявляє ускладнення коронавірусної хвороби, а не наявність вірусу. Пневмонія при COVID-19 розвивається, як правило, під кінець першого тижня хвороби.

Помічаєте тривожні симптоми у себе чи близької людини

Звертайтеся! Лікарі IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0