Принципи надання послуг

Шановні  Клієнти,

Ми шануємо ваш час та гроші, тому хочемо пояснити, як ми визначаємо основні послуги які ми надаємо та  за яким принципом ми призначаємо при вашому зверненні ці послуги.
Якщо Ви звертаєтеся до нас вперше, просимо звернути увагу:
Прибудьте у клініку щонайменше за 25 хв від вказаного часу початку консультації

за цей час ми проводимо:

 • Підписання Інформованої згоди на діагностику, обстеження та лікування,
 • Підписання Згоди на нерозголошення конфіденційної та медичної інформації
 • Проводимо долікарський (медсестринський) огляд в який входять основні життєві показники:

Перейти до Послуг та цін

Долікарський огляд

Ця послуга виконується нашою медсестрою або асистентом лікаря  якщо ви записані на велику або малу консультацію до лікаря і займає близько 15 хв.

В межах долікарського огляду проводиться: вимірювання артеріального тиску (АТ), пульсу,  зросту (при першому візиті, або якщо зріст змінюється) та маси тіла. Розраховується Індекс маси тіла (ІМТ чи BMI). 

За це ви додатково не сплачуєте, це – наш стандарт.

При повторному візиті (більше ніж 1 місяць від останнього візиту) – долікарський огляд проводиться також, проте ваш лікар може вказати медсестрі в карті інший набір контрольних показників (як більший так і менший). При повторному візиті в межах 1-2 тижнів для корекції зроблених раніше призначень – проводиться за рішенням Вашого лікаря.

Основні наші послуги ми називаємо так: Велика консультація; Мала консультація; Коротка (уточнююча) консультація та Консультація “тільки запитати” 🙂

В кожного вузького спеціаліста також є набір спеціальних послуг, шукайте деталі нижче.

Ми намагаємося призначати послугу саме такого об’єму та тривалості яка необхідна для поточного вирішення проблеми.

Велика консультація

Ця послуга включає консультаційний прийом лікаря обраної спеціальності тривалістю до 55 хв. з видачею заключення, плану лікування (якщо необхідно), рецепту. Лікарняний лист (якщо підлягає видачі) також оформлюється без додаткової плати

Ми призначаємо Велику консультацію в наступних випадках: 

 • Пацієнт звернувся вперше в нашу клініку
 • Пацієнт звернувся вперше до даного спеціаліста
 • Пацієнт звернувся вперше по даному захворюванню 
 • Пацієнт звернувся повторно після більш ніж 3-місячної перерви (необхідний більш детальний огляд/опитування)

В цих випадках лікарю буде необхідно достатньо часу щоб зібрати необхідну інформацію і надати вам достатньо зворотного зв’язку.

Стандартна консультація

Ця послуга включає консультаційний прийом лікаря обраної спеціальності тривалістю  25 хв. з видачею заключення, плану лікування (якщо необхідно), рецепту. Лікарняний лист (якщо підлягає видачі) також оформлюється без додаткової плати

Ми призначаємо Стандартну консультацію в наступних випадках: 

 • Пацієнт звернувся повторно до спеціаліста по даному захворюванню
 • Пацієнт звертався неодноразово в нашу клініку але вперше по цьому захворюванню. 

(За умови що це постійний клієнт і про стан його здоров’я вже є значна частина інформації лікар може визначити що достатнім є формат малої консультації)

 • Повторний візит у клініку дитини з застудними захворюваннями (ГРВІ, ГРЗ) яка є на обліку в нашій клініці 

Уточнююча (коротка консультація)

Це коротка консультація лікаря обраної спеціальності тривалістю   до  15 хв. Переважно письмове заключення не видається (крім коригування попередньо призначеного лікування).

Ми призначаємо коротку консультацію якщо:

 • Необхідно лише з’ясування деяких деталей попередньої консультації (зміна дози що була запланована)
 • Необхідно попередньо узгодити план інструментальних досліджень
 • Необхідно отримати  усний коментар  щодо результату аналізу чи іншу подібну інформацію
 • Необхідно попередньо обсудити можливі варіанти допомоги, в тому числі – одному з родичів.

(просимо зважати що лікар не має права призначати лікарські препарати в заочному режимі а може лише розповісти про різні варіанти обстеження  та доступні лікарські тактики). 

При дистанційній консультації необхідною умовою є попередня оплата онлайн. На нашому сайті ви можете це зробити за допомогою платіжної карти.

Ця коротка консультація може бути надана засобами дистанційного зв’язку (телефоном чи як відеозустріч), таким чином ви не змушені тратити час та гроші на дорогу до Клініки, проте – ми завжди раді будемо бачити Вас в нас.

“Тільки запитати” 🙂

Якщо в Вас є питання  організаційного характеру – наші адміністратори прикладатимуть всіх зусиль щоб відповісти на них, це наша місія – робити процес збереження  здоров’я зрозумілішим. 

Проте якщо вам необхідно отримати інформацію безпосередньо від лікаря (щодо медичних рішень) то  просимо Вас розуміти що  на ці питання може відповідати тільки лікар і він переважно  не може відповісти одразу. Як тільки в нього з’явиться вільний проміжок – лікар Вам перетелефонує (переважно Адміністратор  одразу може вказати Вам декілька можливих часових проміжків, виходячи з графіку зайнятості лікаря цього дня)

Ця послуга тривалістю   до  15 хв., може бути надана як дистанційно (телефон, відеозустріч)  так і очно.

При дистанційній консультації необхідною умовою є попередня оплата онлайн. На нашому сайті ви можете це зробити за допомогою платіжної карти.

Заключення з приводу послуг наданих в інших закладах

Включає розшифрування аналізів або інструментальних обстежень з оформленням письмового висновку (до 1 сторінки) та роз’яснення з приводу результатів.

Може надаватися дистанційно або в Клініці за Вашим вибором. При дистанційному наданні заключення необхідною умовою є попередня оплата онлайн. На нашому сайті ви можете це зробити за допомогою платіжної карти.

Початкова Онлайн консультація

В певних випадках в кожного з’являються питання, які хочеться задати лікарю перед візитом, наприклад, щоб зрозуміти чи це взагалі  до цього лікаря необхідно звернутися, або погодити необхідні обстеження перед детальною консультацією. Ми рекомендуємо замовляти коротку  консультацію онлайн і обговорити деталі з лікарем до фізичного візиту до нас в Медичний центр.  

Це доцільно робити коли: 

 • Вам може бути необхідно провести певні обстеження перед консультацією
 • Ви маєте результати від інших спеціалістів (скерування, виписку) – тоді коротка онлайн консультація може дати нашому лікарю можливість інформувати вас про майбутній план дій.
 • Якщо надана вами інформацію під час такої консультації буде достатньою для лікаря щоб достовірно зрозуміти яка саме в вас проблеми (чи діагноз, якщо встановлено)  то це може дати можливість призначити вам стандартну а не велику консультацію при першому візиті в Клініку IQmed, тож це буде економією вашого часу

Перейти до Послуг та цін