ЛОР

ЛІкуємо захворювання вуха, горла і носа

Оториноларингологія – це галузь медицини, яка спеціалізується на діагностиці і лікуванні захворювань вуха, носа та горла.
Профільний лікар в цій галузі – ЛОР.

Записатись до ЛОРа варто, якщо турбують такі симптоми:

  • Біль та виділення з вуха, носа;
  • Кашель;
  • Приглухуватість;
  • Шум/дзвін у вусі;
  • Аутофонія (відчуття свого голосу при розмові);
  • Зниження/відсутність слуху, нюху, смаку;
  • Кровотечі;
  • Сторонні тіла;
  • Будь-які запальні захворювання органів вуха, горла та носа.

У клініці IQMED діагностику та лікування захворювань ЛОР-органів проводять лікарі-отоларингологи,  які дотримуються стандартів лікування у цій галузі, використовуючи сучасні підходи та обладнання, в тому числі ендоскопічне.

Це дозволяє встановити точний діагноз, визначити причину хвороби і призначити ефективне лікування.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Кочан Тетяна Богданівна, Отоларинголог

Кочан Тетяна Богданівна

Отоларинголог

Досвід роботи 14 років

ЛОР — Послуги та ціни

Консультації

Послуги і процедури

790грн.

790грн.

290грн.

190грн.

250грн.

190грн.

160грн.

350грн.

Консиліум

1920грн.

2820грн.

3620грн.

Які захворювання лікує лікар Оториноларинголог (ЛОР)

Захворювання носової порожнини та приносових пазух: гайморит, етмоїдит, фронтит, хронічний риносинусит, алергічний риніт, медикаментозний риніт, гіпертрофічний риніт, поліпи носової порожнини, фурункул носа, гематома та абсцес переділки носа,  порушення нюху, носові кровотечі, травми носа.

Захворювання вух: зниження слуху, біль у вусі, запалення слухової труби, зовнішній отит, фурункул слухового ходу, грибкове ураження слухового проходу, гострий середній отит, гострий гнійний середній отит, ексудативний отит, отогематома, травми барабанної перетинки, сірчаний корок.

Захворювання горла та гортані: гострий та хронічний тонзиліт, аденоїдит, паратонзиліт, паратонзилярний абсцес, фарингіт, ларингіт, порушення голосу, грибкові ураження слизової оболонки рота, термічні або механічні пошкодження горла та глотки, сторонні тіла порожнини рота та гортані.

Наша клініка формує діагностику та лікування за принципами доказової медицини, а отже вам не випишуть рецепти на непотрібні ліки чи процедури з недоведеною ефективністю. Лікарі клініки IQMED охоче допоможуть почуватися краще та, за потреби, залучать інших спеціалістів для ефективного лікування.

Записатися на прийом online на сайті:

Часті питання про візит до ЛОРа

Підставою для запису на консультацію ЛОР-лікаря служать такі, здавалося б «невинні» симптоми, як постійний головний біль, частково або постійно утруднене носове дихання, хропіння під час сну, зниження або відсутність нюху, розлади голосу і багато іншого.

Стандартно, прийом у ЛОР триває близько 30 хвилин. Якщо потрібно проведення додаткових процедур (промивання носа, мигдалин, вилучення сторонніх предметів з лор-органів та ін.) тривалість огляду може тривати до години.

Для огляду порожнини носа ЛОР використовує носові дзеркала різних розмірів. Для ендоскопічного огляду застосовується оптика – тонкі насадки діаметром менше 3-х міліметрів циліндричні трубочки з відеоканалом і світловодом. Якщо є набряк слизової носа, перед діагностикою закапують судинозвужувальні краплі. Це полегшує доступ до задніх відділів носа та носоглотки.

Ні, не потрібно.
Усі необхідні обстеження лор призначить після розмови з пацієнтом, збору анамнезу захворювання, детального ендоскопічного огляду носової порожнини.

При заборі матеріалу з порожнини рота і/або носа/носоглотки , безпосередньо перед забором не можна пити, їсти, полоскати рот і горло, чистити зуби, палити, промивати ніс сольовими розчинами.

Рекомендовано перед процедурою годину не вживати їжі та рідини , не палити. Для зменшення проявів рвотного рефлексу лікар запропонує застосувати аплікаційну анестезію розчином Лідокаїну 10%, якщо у вас на нього не має алергії.

Помічаєте тривожні симптоми у себе чи близької людини

Звертайтеся! Лікарі IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0