Акція “Турбота множиться, а ціна ділиться”

Про акцію

Впродовж жовтня в клініці IQMED діють особливі ціни на УЗД молочних залоз. Таких цін у Львові просто не існує, бо це, відверто, нижче собівартості. Але це внесок клініки та кожного лікаря у боротьбу з раком молочної залози – смертельним захворюванням, яке щороку забирає життя у понад 5 000 українок. Цього можна було б уникнути, бо рак молочної залози, якщо вчасно виявити, добре піддається лікуванню.

Акцією “Турбота множиться, а ціна ділиться” ми хочемо мотивувати вас не відкладати плановий огляд до “кращої нагоди”, а взяти за руку подругу і прийти на обстеження разом. Так ви подбаєте не лише про себе, а й про тих, кого дуже любите, і хто, як і ви, звик відкладати турботу про себе до “кращої нагоди”.

Акція

Умови акції

  • запишіть себе та подругу на УЗД молочних залоз та кожна отримайте знижку в розмірі 50%;
  • або отримайте знижку 50% на УЗД молочних залоз при умові проведення будь-якого іншого ультразвукового дослідження.

Нагадаємо, що рання діагностика є запорукою успішного лікування, а такі бажані слова лікаря: “Вітаю, ви здорові, зустрінемось на наступному профілактичному огляді”, ще й добряче піднімають рівень гормонів щастя.

Якщо для вас, так само як і для нас, важливо, щоб жінки підтримували одна одну та не забували щорічно проходити профілактичні обстеження, просимо зайти на нашу сторінку у соцмережах facebook або instagram, завантажити рамку “Раннє виявлення рятує життя” та зробити пост про нашу акцію, щоб якомога більше жінок вчасно подбали про своє здоров’я.

Помічаєте тривожні симптоми у себе чи близької людини

Звертайтеся! Лікарі IQMED у Львові допоможуть своєчасно виявити та вирішити проблему.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0