Первинна консультація гастроентеролога (40 хв)

700грн.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Пристай Володимир Степанович Гастроентеролог

Пристай Володимир Степанович

Гастроентеролог, член Української Гастроентерологічної Асоціації ...

Досвід роботи 7 років

Що ви отримаєте

Насамперед ви отримаєте якісну професійну консультацію досвідченого лікаря-гастроентеролога.

Висновок

Це документ, який містить медичну інформацію, зібрану під час вашого візиту. Він включає в себе вашу медичну історію, результати фізикального огляду та будь-які рекомендації щодо лікування.

План лікування

Це деталізований план, який містить рекомендації щодо лікування, включно з ліками, дієтою та можливими процедурами.

Рецепт

Якщо вам потрібні ліки, ми надамо вам рецепт.

Лікарняний лист (медичний висновок про тимчасову непрацездатність), якщо підлягає видачі, також оформлюється без додаткової плати.

Що ми НЕ робимо

Не скеровуємо на непотрібні діагностичні процедури: ми прагнемо до ефективного використання часового та фінансового ресурсу пацієнта і не будемо направляти вас на дослідження, які не є необхідними для вашого стану.

Не надаємо “незрозумілі рекомендації мудрою медичною термінологією”. Ми прагнемо прозорості та зрозумілості в нашому спілкуванні з пацієнтами.

Що ми РОБИМО

Ставимо стільки запитань, скільки необхідно для максимальної ясності щодо вашої проблеми. Ми прагнемо максимального розуміння вашого стану, щоб запропонувати найбільш ефективне лікування.

Пояснюємо все, що призначаємо: причини обстежень, на яке медичне питання хочемо отримати відповідь у результаті цього обстеження: Ми прагнемо того, щоб ви розуміли, навіщо проводяться певні обстеження і як вони допоможуть у вашому лікуванні.

Пояснюємо план лікування, відокремлюємо головне від другорядного. Наша задача – допомогти вам зрозуміти найважливіші аспекти вашого лікування.

Один із ключових принципів роботи нашої приватної клініки – це прозорість та освіта пацієнтів. Ми прагнемо, щоб кожен пацієнт повністю розумів свій поточний стан здоров’я, план лікування та подальші кроки, включно з необхідними змінами способу життя. Це допомагає пацієнтам ухвалювати обґрунтовані рішення щодо свого здоров’я та брати активну участь у процесі лікування.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0