Комплекс «Гастроентерологічний дитячий»

Консультація педіатра, УЗД органів черевної порожнини: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки

1230грн.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Лікар УЗД Винницька Олена

Винницька Олена Андріївна

Лікар УЗД, педіатр, кандидат медичних ...

Досвід роботи 13 років

Комплекс “Гастроентерологічний дитячий” у клініці IQMED

Це спеціально розроблений комплекс, який дає змогу під час одного візиту в клініку IQMED комплексно оцінити стан здоров’я травної системи дитини та призначити лікування. Комплекс включає консультацію лікаря та УЗД органів черевної порожнини.

Послугу надає  педіатр, дитячий гастроентеролог, лікар УЗД, кандидат медичних наук – Винницька Олена Андріївна. Маючи широку спеціалізацію у кількох медичних напрямках, лікар всебічно оцінює кожен окремий випадок та робить все можливе для покращення здоров’я дитини.

Тривалість комплексу- 60 хв. Вік пацієнтів – від перших днів життя.

Як підготуватись до УЗД органів черевної порожнини?

  • Дослідження проводиться натще – щонайменше за 6 годин до початку процедури не можна їсти й пити (рекомендація не поширюється на грудничків).
  • При можливості УЗД черевної порожнини для немовлят виконується перед годуванням.
  • Перед візитом до клініки необхідно частково обмежити раціон.  Якщо потреба проведення обстеження не є терміновою і дитина старшого віку (більше року), то за 2 дні до проведення процедури рекомендується виключити з раціону продукти, що підсилюють перистальтику кишківника та газоутворення: хлібобулочні вироби, сирі овочі та фрукти, бобові, молоко, соки, газовані напої.
  • На точність дослідження впливають інші діагностичні процедури. Тому УЗД органів черевної порожнини рекомендується проводити не раніше, ніж через 3 дні після проведення рентгенівських досліджень з контрастним підсиленням, клізм, ендоскопічних досліджень.

Консультація педіатра

Після проведення ультразвукового дослідження Ви отримаєте заключення лікаря-УЗД, ці дані якого будуть використані для постановки діагнозу. Лікар додатково проведе огляд маленького пацієнта, вивчить анамнез. Залежно від симптомів та результатів огляду, лікар може призначити аналізи крові, калу та інші дослідження.

Чому лікар УЗД не ставить діагноз і не призначає лікування?

Лікар УЗД фахово обстежує пацієнта, але призначення лікування та діагнози залишаються в компетенції педіатра або дитячого гастроентеролога.

Якщо Ви вже раніше відвідували педіатра, дитячого гастроентеролога або проходили обстеження, візьміть з собою результати цих обстежень та огляду, щоб лікар мав можливість оцінити перебіг захворювання в динаміці.

Якщо лікар призначив аналізи, де можна їх здати?

У клініці IQMED є пункт забору аналізів, якщо призначені лабораторні обстеження не потребують спеціальної підготовки до здачі, їх, за необхідності, можна здати у клініці після візиту до лікаря.

Чи це безпечно?

Ультразвукове дослідження є безболісним і безпечним методом діагностики, оскільки не використовує іонізуюче випромінювання. Це дає можливість  оцінити роботу органів, таких як печінка, підшлункова залоза, нирки, селезінка та інших органів, виявити наявність каменів чи непрохідності, і в той же момент бути максимально комфортним для  маленького пацієнта.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0