Комплекс «Гастроентерологічний»

Консультація гастроентеролога, УЗД органів черевної порожнини: печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки

1230грн.

Прийом пацієнтів здійснюють:

Пристай Володимир Степанович Гастроентеролог

Пристай Володимир Степанович

Гастроентеролог, член Української Гастроентерологічної Асоціації ...

Досвід роботи 7 років
Лікар УЗД Татарінова Оксана Михайлівна

Татарінова Оксана Михайлівна

Лікар УЗД, лікар вищої категорії ...

Досвід роботи 32 роки
Паска Ірина Ростиславівна, Лікар УЗД

Паска Ірина Ростиславівна

Лікар УЗД, лікар вищої категорії ...

Досвід роботи 26 років
Лікар УЗД Винницька Олена

Винницька Олена Андріївна

Лікар УЗД, педіатр, кандидат медичних ...

Досвід роботи 13 років

Про комплекс “Гастроентерологічний”

Комплекс “Гастроентерологічний” у клініці IQMED складено таким чином, щоб людина отримала якомога повнішу консультацію  лікаря-гастроентеролога за один візит.

Тривалість процедури – 60 хв.

Спочатку пацієнту  лікарем ультразвукової діагностики проводиться ультразвукова діагностика органів черевної порожнини, а далі, з результатами дослідження, пацієнт скеровується на консультацію до лікаря-гастроентеролога

Як підготуватись до УЗД органів черевної порожнини?

Дослідження проводиться натще – щонайменше за 6 годин до початку процедури не можна їсти й пити.

  • Якщо потреба проведення УЗД органів черевної порожнини не є терміновою, то за 3 дні до проведення процедури рекомендується виключити з раціону продукти, що підсилюють перистальтику кишечника та газоутворення:
    хлібобулочні вироби, сирі овочі та фрукти, бобові, молоко, соки, газовані та алкогольні напої.
  • На точність дослідження впливають інші діагностичні процедури. Тому УЗД органів черевної порожнини рекомендується проводити не раніше, ніж через 3 дні після проведення рентгенівських досліджень з контрастним підсиленням, клізм, ендоскопічних досліджень.
  • При підвищеному газоутворенні рекомендується за 3 дні до проведення процедури приймати препарати-адсорбенти (активоване вугілля, кремнію діоксид, лігнін харчовий).

Консультація гастроентеролога

Після проведення ультразвукового дослідження людина отримує заключення лікаря-УЗД, дані якого використовує лікар-гастроентеролог під час своєї консультації. Лікар вивчає результати УЗД, проводить огляд пацієнта, вивчає анамнез (ставить запитання про симптоми, дієту, спосіб життя і сімейну історію захворювань). Залежно від симптомів та результатів огляду, лікар може призначити аналізи крові, калу та інші дослідження.

Якщо Ви вже раніше відвідували гастроентеролога або проходили обстеження, візьміть з собою результати цих обстежень та огляду, щоб лікар мав можливість оцінити перебіг захворювання в динаміці.

Після консультації гастроентеролога пацієнт отримує протокол з рекомендаціями щодо лікування та, за необхідності, проведення додаткових діагностичних процедур.

Якщо лікар призначив аналізи, де можна їх здати?

У клініці IQMED є пункт забору аналізів, якщо призначені лабораторні обстеження не потребують спеціальної підготовки до здачі, їх, за необхідності, можна здати у клініці після візиту до лікаря.

Чи відчуватиму я біль або дискомфорт під час обстеження?

Ультразвукове дослідження є безболісним і безпечним методом діагностики, оскільки не використовує іонізуюче випромінювання. Це дає можливість  оцінити роботу органів, таких як печінка, підшлункова залоза, нирки, селезінка та інших органів, виявити наявність каменів чи непрохідності, і в той же момент бути максимально комфортним для пацієнта.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0