Експрес тест на коронавірус у Львові за 220 грн. Результат за 15 хвилин!
antyhen test

Щоб уникнути черг на тестування, ми просимо попередньо записуватись через форму на сайті, або за телефоном у робочі години!

В медичному центрі IQMED Ви можете пройти тестування covid-19 швидко і безпечно, враховуючи всі вимоги ВООЗ щодо правил проведення тестів на антиген до коронавірусу.

Що потрібно для здачі тесту на антиген до COVID-19?

1. Заявка

Спершу необхідно подати заявку на аналіз. Це можна зробити за допомогою онлайн-форми внизу сторінки:

2. Забір мазку зі слизової

Під час візиту в нашу клініку одразу після заповнення документів виконується швидкий та безболісний забір мазку з носо- та/або ротоглотки.
За методикою забору тест на антиген нічим не відрізняється від ПЛР.

3. Тестування та результати

Для цього не потрібна обладнана лабораторія, але необхідні якісні реактиви та тест-системи.
Результат надходить на пошту або видається на руки з мокрою печаткою.

Аналіз на антиген коронавірусу: експрес-тестування у IQmed

Антиген — це білок, який є частиною вірусу. Спеціальні експрес тести дають змогу виявити наявність такого фрагмента в мазку з носа пацієнта. Вони діють за тим же принципом, що і експрес-тести на наявність грипу та дають результат протягом 15 хвилин.

Після проведення антиген-тесту на спеціальній планшетці видно або одну або дві смужки (відповідно, позитивний або негативний результат).

Як записатися на тестування в IQmed: тестування на коронавірус у Львові?

Приватна клініка Айкюмед пропонує провести різні види тестів на COVID-19 за адекватною ціною. Записатися на процедуру та дізнатися її вартість дуже просто: можна залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам за телефоном.

Тест на ковід може проводитися без певних показів — за бажанням пацієнта, протипоказів до такого дослідження немає. Результати дослідження в клініці IQMED можна дізнатися особисто. Також ми можемо відправити бланк з відповідями на електронну пошту клієнта. Результати антиген тесту чи ПЛР, за потреби, видаються на бланку з QR-кодом та перекладом на англійську мову, що дає змогу використовувати їх при закордонних поїздках.

Експрес тести на коронавірус проводимо також для організацій.

Детальніше за телефонами:

+38 063 103 6 103

+38 066 103 6 103

+38 068 103 6 103