Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості спіралі)

630грн.

Немає в наявності

ВМК – найкраще підходить для жінок, які потребують тривалої та високоефективної контрацепції (ефективність 99,2%) та вже народжували в минулому. Не дивуйтеся тому, що насправді цей засіб контрацепції не має спіральної форми, хоч і називається “спіраль”. Наявність контрацептиву в порожнині матки перешкоджає заплідненню, проте зовсім не впливає на можливість вагітності після видалення ВМК. Застосовується також для екстреної контрацепції протягом 3 днів після незахищеного статевого акту.

 

Перед процедурою обов’язково потрібно провести гінекологічний огляд, щоб встановити розмір та положення матки, виявити, чи немає у жінки гострих інфекційних захворювань статевих органів або інших протипоказань для використання ВМК, а також з метою виключення вагітності. Можуть знадобитися додаткові аналізи та УЗД. ВМК вводить у порожнину матки лікар акушер-гінеколог в асептичних умовах тільки після детального обстеження, аналізу результатів та обговорення їх з жінкою.. Залежно від чутливості жінки може бути використане місцеве знеболення. 

 

Термін дії – 5 років, 1 раз на рік потрібно проводити контрольний огляд за допомогою УЗД.

Переваги звернення до приватної клініки IQMED

Завдяки досвіду та професійності наші лікарі отримують високі рейтинги та вдячні відгуки від пацієнтів та їх родичів, які проходили курс лікування чи консультувалися в IQMED.

Використовуємо підхід до лікування, всебічно оцінюючи стан здоров'я людини, а не тільки наявні симптоми

Маємо експертність у роботі з розладами способу життя та ментальним здоров’ям

Пояснюємо ваш стан здоров'я, знаходимо медичні рішення та переконуємось у взаємному розумінні подальших кроків

Наші пацієнти не чекають: ми швидко записуємо до лікаря та приділяємо достатньо часу

Обрані послуги0
Ви не обрали жодної послуги
Продовжити вибір
0